Alte știri din fotbal
Moruțan și-a găsit cu greu cuvintele: „Nu am mai trăit așa ceva”
0
Costel Gâlcă, întrebat despre demisie după Rapid - CFR: „Normal să fie frustrați. Vom vedea”
0
Iuliu Mureșan, întrebat dacă poate lucra cu el la CFR Cluj: „Am curățat clubul de unele personaje malefice”
0
Marian Aioani, după ce a fost huiduit în Giulești: „Sunt momente în care e mai bine să ridici mâna și să lași pe altcineva”
0
Știri din fotbal internațional
Everton întoarce spectaculos și o încurcă pe Manchester City » Lovitură grea pentru „cetățeni” în lupta la titlu
0
„Ăsta e un defect al românilor” » Fost coleg cu Chivu la Inter, Cristi Daminuță are un discurs dur: „Am văzut ce spuneau anumiți cunoscători”
0
Mesajul lui Nicușor Dan pentru Cristi Chivu după titlul cu Inter: „Poate să câștige 5 campionate în Italia, poate în Marea Britanie”
0
Decizia instanței în cazul care a uluit fotbalul: scenariul ireal cu 133 de meciuri rejucate!
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Statele Unite plătesc ca să scape de surplusul de gaze în timp ce Europa ...
Libertatea
Scenariul negru după moțiunea de cenzură: „Mâine nu există o soluție bună”. ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
Nu intereseaza pe nimeni teatrul asta ieftin dintre albanezi, poate doar pe slugile de la palat. Sa se clarifice odata situatia si sa scapam de mizeria asta becaliota din fotbal.
FORTA STEAUA , LUPTA FCSB, HAI STELUTA
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Blatul perfect 1-0 !!!! Cei de la Viitorul au facut totul ca sa nu ajunga la poarta lui nita si au inventat un nou stil de pressing pressingul nu se mai face la omul cu mingea ci la cei fara minge, iar ala cu mingea este escortat spre poarta lui ramniceanu!Nu mai vorbesc ca mi se pare penibil sa mai iesi de sub pat ca suporter al "cam pioanei" in conditiile in care Dinamo nu primeste 2 penaltiuri clare si ramane in fata fecesebeului care nu a fost sanctionata cu 2 penaltiuri clare la varela si popa! S-A DAT STARTUL PURTARII PE BRATE A FECESEBEULUI SPRE UN NOU TITLU DE "CAM PIOANA"
breee nu folosi cuvintul STEAUA e FCSB armata nu se murdareste cu mizeria FCSB escrocherii blaturi iata performanta BECALIOTILOR
Steaua a invins jucand slab Viitorul in schimb clona lui Dinamo Moscova a luat un punct datorita securistului Anghelache care a umblat la arbitri si nu au acordat 2 penaltiuri clare constantenilor.
Si, uite-asa, "in surdina" si jucand "extrem de slab", Steaua a ajuns la a 3-a victorie consecutiva de la "demisia" antrenorului!..:)))
Bv baieti ... le-ati aratat insolventilor cum trebuie sa fie batuta echipa Viitorul Constanta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.