FOTBAL  »  Superliga  »  FC VOLUNTARI - ACS POLI TIMIȘOARA

VIDEO Fază de cascadorii râsului la Voluntari! Ratarea sezonului a fost semnată de un jucător al Timișoarei

Articol de GSP - Publicat miercuri, 25 mai 2016 19:23

Dorin Goga a fost autorul unei ratări incredibile în partida dintre FC Voluntari și ACS Poli.

În minutul 66, la scorul de 2-0 pentru gazde, Goga a primit mingea în fața porții din centrarea lui Elek, dar s-a împiedicat și a trimis balonul pe lângă poarta goală, din doar câțiva metri.

Vezi AICI video

Doar cinci minute mai târziu, Tudorie a majorat avantajul ilfovenilor și a dus scorul la 3-0.