Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Știm primele sfertfinaliste din Liga Campionilor! PSG a dat de pământ cu Chelsea, răsturnare incredibilă în Sporting - Bodo/Glimt
13
Real Madrid i-a dat șah-mat lui Guardiola! Dublă victorie cu Manchester City: urmează un sfert FABULOS
2
Decizie-ȘOC! A fost declarată câștigătoarea Cupei Africii la „masa verde”, după scandalul uriaș din finală
2
Eroul lui Sporting, în lacrimi: „Dumnezeu a pregătit asta”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
6
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
„E un oraș maghiar”. Mesajele electorale ale lui Viktor Orban provoacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Trump ordonă cea mai mare operațiune de comando din istorie pentru a ...
Libertatea
Defilam! Acum ca am scapat de Academia Partid nu doar ca am pierdut un singur punct in tot campionatul (un meci mai slab cu CS Dinamo), dar echipa e deja promovata in L3 datoria echipei de juniori din Liga Elitelor :-))) Actualul lot este cat de poate de bun si pt L3 iar pana intram in L2 vom mai aduce jucatori, pt ca .... Steaua NU se refuza! :-))) Marti avem termen in speta unde fcsb cere desfiintarea marcii Steaua (dar desi ei au deschis procesul tot ei sunt cei care trag de timp!), in Decembrie termene noi spetele cu Palmaresul si Despagubirile asa ca finalul fcsb e dupa colt! :-))))
Cine te-a furat, metre? Te-a luat valoarea pe dinainte și tu te-ai simțit furat? :)) N-am văzut meciul, dar sunt sigur că FCSB a câștigat in extremis, la mare luptă. :))
Vii cu clona dupa clona, diversionistule?
Ce veselie pe vOI dupa un meci in care plaiesii au dat-o la pace si practic s-au batut singuri. Asta e, ce ramane e golul lui Cristea din sezonul trecut, asa o rusine nu se uita curand! :-)))))
Ma esti prost?? Cum adică,ii da ala peste picior, iar arbitru sa nu dea,11m?? Mai bine rotativă la Dinamo cum încearcă arbitrii se- i bage in play off.2 meciuri 2 penatyuri clare nefaste adversarilor
cutzu, miau-miau?
Nu inteleg de ce Dica nu are curajul de a ii tine in teren meci de meci pe Nedecul, Coman, Man si Morutan. Hai sa zicem ca atunci cand apare Harlem, jucam cu Tanase in locul lui Morutan.
dap, Radu- Pascanu- Nedelcu- Puscas, viitorul ax al Nationalei
Nu acuz de blat. Spun ca asa ceva nu se face nici măcar în liga a 3 a. E un gest idiot. E singur singurel cu Man, mingea trece și el ii da peste tibie. Gest de fotbalist roman inconstient
cum sa nu castigi cand lui poli ii refyza doua 11 m la hent si la intrarea lui balgradea n in schimb da fcsb-ului unu la o simulare ..se supara sponsoru?! lui vram si oprea robonetu?numai asa poate sa castige sau sa scota puncte eshipa nifecta fcsb ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.