Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
si era mai bine sa nu ii promovam? eu nu inteleg cum cineva mai e in stare sa comenteze aberatiile lui becali
Tu esti ala de-l intreaba reporterii daca stii pe ce planeta locuieste?
Nu stiu pentru ca nu am frecventat niciodata strandurile. Sunt crescatorii de bacterii.
Cred că nu-i cazul ***, că nu folosește nici nu deranjează pe nimeni. Deocamdată. Încă o dată, răzeșilor nu le pasă, asta-i echipa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A iesit petarda de Tanase! Doar Saviola il considera mare valoare pe acest pseudo=petarda de jucator ;)
infrangere placuta fcsb-eilor
trist ce am jucat in ultimele 25 min, nu am pus presiune deloc, numai preluari si pase gresite
Am scris că pierde Fcsb meciul? Eu am încredere în tinerele valori. Mă conving nenumăratele articole în care sunt promovate. :))
Cu alte cuvinte vrei sa spui ca moldovenii sunt prosti!? :))
Ai auzit tu vreodata un prost recunoscand ca e prost? Asa si cu tine baiete. Nu ma astept sa recunosti.)))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.