Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
FA PASI BA,ARE DREPTATE,TU ESTI NUL
Săracul Randum... Tot speră... Visul lui e ca FC FCSB să se mai numească STEAUA. Ce trist și deprimant... FC FCSB nu va mai fi niciodată Steaua Bucuresti, nea Randume! Împacă-te cu ideea, asumă-ti identitatea ciobănească și gata. Dar repede, fiindcă la anul pe vremea asta, FC FCSB nu va mai exista.
Pe capacul meu de WC e trecut GSP.RO Pana cand credeti ca merge cu inducerea in eroare? Ziar de doi lei FCFCSB nu este STEAUA.
Tu esti prazarul ala ce radea de Neagoe cand a lesinat pe banca...pe mine ma baneaza astia fiindca mai folosesc din cand in cand cuvinte injurioase,mai ales cand vad ce fel de mizerie colcaie pe aici.Tu ar trebui sa fii banat pe viata,retardatule.
Ce prosti:))))Pentru ca nu mai pot sa puna explicit Steaua ca si-ar lua ditamai penalizarea au gasit asta cu 1947:)))))) Doamnr e de o prostie crasa, mai si semnalizeaza :))))))))))))))))))))
Pana si patronii de la FIFA 2020 stiu ca FCSB e Steaua!:)))
Abominatia fcsb nici nu mai apuca 2020!:)))
tare nasol arata liga1 cu 14 echipe... exact ca liga din norvegia si scotia... 14 echipe.. ;=))) ligi de amatori
ccoae, ia si citeste si baga la cap, EA lucreaza pe principiul de studiouri raspandite in toata lumea, in Ro exista un studio EA, este intr-un bloc office langa AFI unde ocupa toate cele zece etaje cu 1500 de angajati. ce zici, stiu aia sau nu unde e ro?
STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. au aflat si aia ca se schimba regimul si Steaua isi recupereaza marca in 2020.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.