Alte știri din fotbal
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Gol superb în minutul 36
1
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
6
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso l-a abordat personal pe starul lui Juventus pentru a-l convinge să vină la Real Madrid!
0
Heerenveen - PSV, în etapa #15 din Olanda » Dennis Man dă o pasă de gol genială
0
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
4
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
2 cartonase rosii la iasi nedate si 2 penalty-uri nedate pentrru CFR. Au intrat puscariasii din Mogosoaia scriitori la butoane.
E Mr. Play-out!:)))
Tu nu ai treaba pe sectiunea playout ? Sau tot oieru e vinovat ca voi sunteti aproape de matineu ?
Ai priceput ce am vrut să spun, sunt sigur. CFR a meritat victoria, oriunde a fost piciorul lui Omrani.
Lali, ai facut mucenici in forma de OPTARI??..
Mai greu decat era normal, dar a iesit corect.
Doamne, nebroaska, are dreptate Iosif cand zice "ce prost e userul nebraska!" ! tu ai idee ce e aia pozitie de offside reactivata, ma tartane?
Multumit, ba petrescule???? Iti place hotia??? Iti plac golurile din offside??? Huoooooooooooo, ba!!!!....
Iosife, tu cate conturi ai nene ? :))))
Nu te supara, dar partea cealalta a campionatului se numeste playout, parerile voastre sunt irelevante. Nu imi aduc aminte sa fi adus vorba de dinamo sau de Stoican ca ar fii sau nu dinamovist sau rapidist sau ce pm o fi. Asa ca te rog sa iti muti aforismele pe sectiunea meciului cu Gaz Metan.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.