Alte știri din fotbal
Rapid - FC Argeș: giuleștenii riscă să intre în criză » Lotul ales de Gâlcă + Nepotul și strănepoții lui Mircea Lucescu vor da lovitura de start
0
Metaloglobus - Csikszereda, în play-out-ul Superligii » Echipele de start + cele mai tari cote
0
Fostul campion cu Dinamo s-a mutat definitiv în Spania: „Cum sunt prețurile în magazin?” + „Pe spanioli îi descriu în 3 cuvinte”
0
Ianis Zicu a plecat de la Farul! Alegere-șoc în privința noului antrenor
7
Știri din fotbal internațional
Harry Kane se mută la „Buckingham”! » Golgheterul lui Bayern și al naționalei Angliei își va ridica un palat regal
0
Karl-Heinz Rummenigge atenționează înaintea returului Bayern - Real Madrid
0
„Lele” Adani îi dă titlul lui Inter: „Virtuală campioană! Când e în formă, trupa lui Chivu arată că nu are rivale”
0
Tragedie în Ghana: fotbalist împușcat în cap, după ce autocarul echipei a fost atacat
0
Lifestyle
„Una dintre cele mai frumoase sportive” din România are o poveste cutremurătoare: „Cum să îmi fie rușine?! Mâncam margarină cu slănină, pachețelul de la mami”
3
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
4
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Una dintre cele mai sărace comune din România s-a dotat cu un sistem de ...
Libertatea
Momentul în care rușii își ucid propriii militari în timpul unei evacuări, ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Fan Courier a închis toate agențiile din țară: clienții nu vor mai putea ...
Libertatea
asta arata calitatea suporterului roman si cultura lui fotbalistica. sau mai bine zis, lipsa acesteia.
tèmbeleanule, fugi la culcare! deranjezi colegii de salon cu istericalele tale! :)))
Bineinteles ca nu! nu exista comparatie, comunele nu au ce cauta in liga 1. Insa pe viitor sa nu se uite modul in care Brasovul a ramas in prima liga. Iar dupa ce scapam de comune, moral urmatoarea retrogradata ar trebui sa fie Brasovul.
era unul cu emblema lui u cluj care comenta negativ...a uitat ca atunci cand a jucat steaua cu schalke erau niste cozi la bilete imense. mult mai mari decat au fost vreodata la vreun meci al cfr-ului sau al lui U cluj
In biroul securiștilor toxici : Anghelache Dinamo și Niculae Dinu Vama Astra! BRAȘOVUL A FOST SALVAT DE BLATURILE SECURIȘTILOR TOXICI AI ROMÂNIEI
Eu zic ca mai mare a fost blatul la meciul Viitorului ... ma rog
ne cautam dreptatea intre hoti...ti se pare un motiv de ris ? eu zic ca e de plins..uitati-va la voi....din UCL, ati ajuns la retrogradarefara nici un ban....patron cercetat penal, clubul a obtinut insolventa fraudulos...deci, cum stam cu risul ?
Si toti stelistii din Ardeal Sa ne faca seex orral Ale Ale Ale Ale Ale oo
Da mult mult mai bine !!! Fotbalul trebuie sa se joace pe teren ...iar din pacate meciul din seara asta s-a decis cu mult innainte !!!
Sa nu uitati cum ati castigat anul trecut la Brasov... un pic de decenta, nu strica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.