Alte știri din fotbal
Steaua se întărește în defensivă » Fundașul maghiar a semnat până la finalul acestui sezon
0
Cere ca Bergodi să fie DEMIS după scenele reprobabile: „Asta face un club serios!”
5
Universitatea Craiova, material dedicat pe trei pagini în A Bola: „Cel mai portughez club din România”
0
Iuliu Mureșan a găsit și alți vinovați » Cine ar fi greșit la derby-ul CFR - U Cluj: „Stăteam în lojă, am văzut!”
0
Știri din fotbal internațional
Traficantul implicat în asasinarea fostului fotbalist Andres Escobar a fost omorât
2
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Tinerii polițiști renunță la uniformă și se fac șoferi de TIR, din cauza ...
Libertatea
Westule, o sa intram în play-off de pe locul cinci. De căruță rămâne Botoșani.
Anton merita al doilea galben imediat după ce l-a primit pe primul pt că a început să vocifereze și și-a făcut și cruce sfidător.
Multam! As da o carafa de roze, dar ii inca tulburel...:)))
Urmaresc meciul,n-am timp de postat:))
Bate o mătanie și uită-te la repriza a doua. Comentariul tău aduce a rugăminte ce începe cu: Dă-le Doamne și lor ce vreau eu... :))
Lasa ca si-a intrat Tudor in mana. Preconizez o eliminare Lla Anton si cat de curand 11 m pentru FCV. Acest bigot ce se crede Brad Pitt e persecutorul lui Dinamo de cand a aparut in Liga I, mai intai pentru Copos, apoi pentru Becali. Iar Sanmartean e acelasi golan ruminant; o sa mai dea la oase si n-o sa pateasca nimic.
Eu sunt convins ca Dinamo DORESTE sa termine pe 7 ori 8. Pentru ca vor sa aiba timp pt a se pregati de primavara europeana ! Nu se incurca ei cu playoff-ul ori playout-ul ! Ei tintesc Europa !
Nu va mai aștepți la surprize sunt împinși de la spate în play-off.Sa speram totuși ca Astra și Viitorul nu vor ceda lupta.Sper ca vom pierde cu Viitorul numai să nu văd saraciile în play-off.
Deși are un buget consistent si un antrenor de perspectivă, Voluntari nu performeaza. Ciudate sunt căile fotbalului...
Bah tu alta treaba nu ai ?? Stai non stop pe gsp ??? ...intri cu randoom dupa miezul noptii ??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.