Alte știri din fotbal
Farul - Corvinul, în etapa #2 din Superliga » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Dinamo - Universitatea Craiova, înfruntarea marilor orgolii » Echipe probabile, cote, ultimele vești
0
Ștefan Bărboianu și-a desemnat favorita la titlu în Superliga: „Mi-ar fi drag să fie Dinamo, dar...”
0
Anticipează rezultatul final de la Dinamo - Craiova: „Sunt aproape convins că așa va fi”
0
Știri din fotbal internațional
Vozinha, senzația de 40 de ani a Mondialului, și-a găsit echipă: „Bine ai venit!”
0
Toți ochii pe ei! Ore decisive pentru 3 supertransferuri în Europa: Real Madrid, PSG și Arsenal, la masa negocierilor
0
A refuzat „pensia”! Adam Nemec își amână retragerea și a semnat cu noul club, la 40 de ani
0
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
era un proverb romanesc "ca m-a batut , m-a batut, dar de ce m-a intins pe jos? " :))))
Sunt multe gesturi "de rosu" ca sa zic asa intr-un meci! Aici se face diferenta intre un arbitru mare si Coltescu, nu trebuie sa te lasi fraierit! Asta a facut Coltescu, s-a lasat fraierit de Tucudean!
Esti culmea! De intensitate ai auzit? A fost o "calcare" usoara, s-a ridicat imediat ala! Spre deosebire de Tucudean care s-a trantit dupa 4-5 secunde! Daca nu se trantea Tucudean ii mai dadea rosu?
Aha, asta e din ciclul, nu îmi pare rău că mi-ai dat o palmă, îmi pare rău că m-ai împins :)))) Cu alte cuvinte, un jucător dacă îi dă o palmă adversarului, nu trebuie să primească roșu, doar când dă cu pumnul :))))
Pai eu tin de peste 30 ani cu Steaua! Ce vrei, sa ne schimbam echipele in functie de patroni!? Asteptam sa nu mai...fie!:))) Daca Negoita va fi condamnat pentru bancruta frauduloasa ar trebui sa "migreze" toti dinamovistii la alta echipa!? Ce vina avem noi suporterii!?
Clar! Mayweather ar fi invidios. Când îi dădea palme Budescu lui Niţă sau coate Mureşan lui Rusescu nu ai sărit aşa rău în sus ca la acest roşu cu Ţucudean DiCaprio în rolul principal. Mai mult de 2 etape sigur nu primeşte iar cu Dinamo e back să vă bage mortul în casă.
Eu am văzut doar părerile din pauza meciului...”Bizonul l- a călcat intenționat pe un jucător de la Viitorul, trebuia roșu ”___Basarab Panduru...Balaj : ”daca îi dădea galben, eram de acord, dacă îi dădea roșu, îl felicitam”...
Palma e directa de dreapta?:))) Mai mult l-a sters! Dar de ce n-a cazut imediat Tucudean?
ma, lovirea a fost indiscutabila, degeaba se agita pe aici contestatarii! ca Tucudean, ardelean fiind, a priceput mai greu ca-l doare si a cazut dupa 5 minute, e altceva! dar palma i-a dat-o! acu`, sa inteleg ca daca nu intra in comotie dupa prima lovitura si nu adoarme, nu e rosu, nu? suntem o natie de "poate a zis copilul ceva, poate a facut ceva!" ce ne mira? victima la noi, a dracu`, e mereu aia care umbla dezbracata in fata violatorului, ca sa-l provoace!
nu numai anti jijel te ai prins doar pe jumate lucica.ba io nu inteleg cum puteti tine cu iechipa unor condamnati reveniti in prim plan fotbalistic si sinteti singura iechipa in situatia asta cu un mic amendament mai are si astra un fost detinut patron da macar ala nu se afiseaza in public si nu face circ ca ieliberatii vostri gigiuaca si mimu si fiinca tot a venit vorba de mimu scoica ai uitat de cit de smardoi se da cu bategardurile in spate si cum da cu pumnu n suporterii platitori?ce conducatori de club de prima liga din lumea asta ai mai vazut facind asa ceva?si tinaind cont de aspectele astea tu mai ma intrebi ce am si de ce am?nu mai comentez nici spetele juridice din cauza carora va numiti cum va numiti si aveti ca sigla roza vinturilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.