VIDEO+FOTO Ce gafă! Cadou decisiv făcut de portar în FCSB - Viitorul

Captură TV Telekom Sport +7   FOTO
Captură TV Telekom Sport

Articol de GSP - Publicat duminica, 17 decembrie 2017 21:32

Portarul Arpad Tordai (20 de ani) a comis o gafă de proporții în minutul 65 a meciului dintre FCSB și Viitorul și a dat posibilitatea roș-albaștrilor să marcheze golul doi în inferioritate numerică.

Dennis Man a executat o lovitură de la colțul terenului, Tordai a ieșit pe centrare, dar a scăpat mingea, deși părea că o avea sub control inițial, iar Momcilovici a dus scorul la 2-0.

Tordai a profitat de accidentarea lui Victor Râmniceanu și a început din primul minut în meciul de astăzi.