Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Germania - Coasta de Fildeș » Gol DECISIV în minutul 90+4!
6
Reporterii Gazetei au dat nas în nas cu celebra Larissa Riquelme la San Francisco » Mai numeroși, turcii au fost dominați de suporterii din Paraguay
0
Titularul Spaniei nu-i ia de sus pe saudiți: „Chiar dacă nu sunt cunoscuți în Europa”
0
Drama internaționalului portughez: „Credeam că nu o să mai pot merge”
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
Ce fericiti am fi noi fecesebistii fara Dinamo, anul trecut pe vremea asta ne-au umilit cu 10-2 in 3 meciuri, ce mai ne-au stricat sarbatorile ; (
. . . . Kfr .
trist este ca daca am avea o justitie corecta,procesul asta trebuia sa se termine deja si dinamo desfiintata. dar asa,in martie 2017 s-a descoperit ca s-a facut bancruta frauduloasa la rinamo, si abia in decembrie 2017 a fost primul termen. o prima decizie,ar trebui sa se dea in martie 2018.
Auzi la comentator ca Baluta e vedeta,mai sunt vedete ?
CFR este echipă solidă, cu talie și bine organizată, când urcă liniile crează probleme echipei din Craiova. Cea din urmă, echipă tehnică și iute, dar cu multe ezitări în apărare , o echipă ce joacă pe flancuri și abuzează de centrări către un vârf îmaginar. De altfel, frumos meciul, plăcut ochiului.
prostii? pai daca bate cfr cluj in seara asta,la cate puncte se duce de voi,la 10? si aia tot inseamna 5 in fatza voastra in playoff,dar mai pierdeti voi puncte pana in playoff.
N-ai inteles, omul e fan al bancrutei frauduloase si echipa lui urmeaza sa se desfiinteze in vara..
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
care ultima vreme? nu poti compara meciul cu city cu cel cu sporting. wtf? si si asa,sunt doar 2. in fiecare an si sunt 2 si si alea in conditii total diferite si nu la 0. bine ca se desfiinteaza dinamo aka rusinea romaniei,restul este cancan. nu aveti cum sa scapati de desfiintare si o stiti asta. bancruta frauduloasa o sa va desfiinteze.
Pai in ultima vreme luam cit una in fiecare an , ba mai purtam si veste alb rosii ca sa ne vada toata Europa ; (
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.