Comentarii (105)
samertx
samertx  •  01 Aprilie 2017, 22:00

Măcel.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jim_raynor
jim_raynor  •  01 Aprilie 2017, 21:59

Ce faza frumoasa, ce gol!

samertx
samertx  •  01 Aprilie 2017, 21:59

Păcat, CSU joacă bine în a doua repriză, am observat asta și în meciul din cupă, dar CFR are fotbaliști experimentați care nu te iartă dacă te prind descoperit. Frumoasă repriză de fotbal.

observator_federal
observator_federal  •  01 Aprilie 2017, 21:59
Postat de foxy pe 01 Aprilie 2017, 21:57

Ce mai zice Cosmescu pe Dolce?Iar `excelent`,exceptional`?...al dr.eq!...hmmm!

La faza incheiata cu sutul lui Gustavo sau la golul ultim al CFR?

foxy
foxy  •  01 Aprilie 2017, 21:57

Ce mai zice Cosmescu pe Dolce?Iar `excelent`,exceptional`?...al dr.eq!...hmmm!

observator_federal
observator_federal  •  01 Aprilie 2017, 21:57
Postat de balauru48 pe 01 Aprilie 2017, 21:53

romanisme...

Ce laconic esti in exprimarr... Sau tastezi greu.

balauru48
balauru48  •  01 Aprilie 2017, 21:53
Postat de observator_federal pe 01 Aprilie 2017, 21:52

Pai ma mir ca exista tendinta asta de a bagateliza performantele Craiovei cu orice prilej si adversitatea care "renaste" in massmedia la orice reviriment craiovean. De ce?

romanisme...

observator_federal
observator_federal  •  01 Aprilie 2017, 21:52
Postat de balauru48 pe 01 Aprilie 2017, 21:47

asa, si???

Pai ma mir ca exista tendinta asta de a bagateliza performantele Craiovei cu orice prilej si adversitatea care "renaste" in massmedia la orice reviriment craiovean. De ce?

foxy
foxy  •  01 Aprilie 2017, 21:47
Postat de observator_federal pe 01 Aprilie 2017, 21:45

Bogdan Cosmescu foloseste doar "excelent" si "exceptional" la actiunile CFR, de cand a inceput meciul. A mai vazut (indignare maxima!) un penalty "mare cat casa" pentru CFR... Pe Ivan il balacaresc toti, asa ca asta i se iarta.

Muta `dincolo`,pe `diji`!Acolo o sa-ti placa!Angheluta comenteaza de zici ca-i Olguta!...

balauru48
balauru48  •  01 Aprilie 2017, 21:47
Postat de observator_federal pe 01 Aprilie 2017, 21:45

Bogdan Cosmescu foloseste doar "excelent" si "exceptional" la actiunile CFR, de cand a inceput meciul. A mai vazut (indignare maxima!) un penalty "mare cat casa" pentru CFR... Pe Ivan il balacaresc toti, asa ca asta i se iarta.

asa, si???

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Comentează