Comentarii (201)
hector13
hector13  •  15 Aprilie 2018, 23:01

Petrescu:"Jucam cu Iasi, o echipa ranita care a avut ghinion in acest playoff (la meciul cu Steaua)". Bine ca de echipa ta ai uitat:). I-ati batut in min 93....... dar cu voi nu au avut ghinion....

Postat de treadstone pe 15 Aprilie 2018, 22:49

Pai era 2-0 si a zis ca nu mai au timp oricum, asa se arbitreaza smechereste. 4 minute au durat de cand s-a dictat 11m si pana cand s-a batut. Si el a dat 3 min de prelungire :))

S-a simțit cu musca pe căciula-i ***.

cpt.ahab
cpt.ahab  •  15 Aprilie 2018, 22:55
Postat de samertx pe 15 Aprilie 2018, 22:42

Cu habotnicul bărbos. :))

Mă gândeam la unul care începe cu La și se termină cu hoz. Unde z se citește ț. :))

blatistu12
blatistu12  •  15 Aprilie 2018, 22:54
Postat de adriann_ pe 15 Aprilie 2018, 22:51

Oricum si pe unii si pe ceilalti si pe toti (fcsbisti plus stelisti) la un loc va umileste galeria Rapidului. Recitalul de aseara trrbua sa fie principalul subiect, nu cele cateva batai provocate de *** de la Sud.

RAPID?? Care RAPID?? Confundati ACADEMIA RAPID POATE,SI NU STEAUA,ERA CSA STEAUA INFIINTATA IN 2017.

adriann_
adriann_  •  15 Aprilie 2018, 22:52
Postat de blatistu12 pe 15 Aprilie 2018, 22:47

*** daca e arbitru fluera ca atare,DE CE fluera SMECHERESTE?? Regulamentar de CE NU mai da 30 secunde peste.cele 93??? Asta e intrebarea. Nu dadea gol VIITORUL SUNT SIGUR,DAR DE CE??? DE cE???pai D.petrescu trebuiia eliminat,DE CE NU l- a dat afara.PARCA ERA O *** IN CUSCA.

Nu discut cu *** care isi injura interlocutorii. ***.

blatistu12
blatistu12  •  15 Aprilie 2018, 22:52

*** min 81 s- a dat penalty,pina la gol a trecut 4 min,corect a prelungit cu 3 min. Jocul??. Pai daca DAI 3 min.,SI IN timpul prelungirilor se face schimbare mai lasi 30 sec.Asa e regulamentar.Pai de aici se vede daca un arbitru arbitreaza SMECHERESTE,sau e corect.SI CUM AM ZIS, nu cred ca dadea Viitorul gol,dar totusi lasa faza.

blatistu12
blatistu12  •  15 Aprilie 2018, 22:51

MAI mu....ee IN min 81 s- a dat penalty,pina la gol a trecut 4 min,corect a prelungit cu 3 min. Jocul??. Pai daca DAI 3 min.,SI IN timpul prelungirilor se face schimbare mai lasi 30 sec.Asa e regulamentar.Pai de aici se vede daca un arbitru arbitreaza SMECHERESTE,sau e corect.SI CUM AM ZIS, nu cred ca dadea Viitorul gol,dar totusi lasa faza.