Alte știri din fotbal
Ultimele vești despre lotul lui Dinamo, transmise direct de Zeljko Kopic
0
Arbitrul din Superligă, prezentat oficial la FC Argeș » Ce funcție va ocupa
0
Abia a plecat de la FCSB și dezvăluie o mare problemă: „Întrebați de ce nu jucăm în Ligă? De-asta!”
2
Filipe Coelho are un singur gând înainte de a patra „ciocnire” cu CFR Cluj: „Asta este abordarea noastră”
0
Știri din fotbal internațional
Cum arată viața lui Mesut Ozil după retragerea din fotbal » Cine este membrul din familie cu care nu mai ține legătura
0
Harry Kane, out! Reacția antrenorului Vincent Kompany. „Vedem marți”
0
Bastoni, sub presiune după prestația din meciul cu Bosnia » Sfătuit să plece din Italia pentru propria sa siguranță
0
Cu el vrea AS Roma să îl înlocuiască pe Paulo Dybala » Are 20 de goluri în acest sezon și este golgheter în campionat
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Primarul din Paris, salariu de 10.000 de euro pe lună. Cât câștigă Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
e prezent! numai ca tace...in iarba! daca cei de la astra marcau un gol i-ai fi vazut postarile ilogice
Valah, din perioada 2011, nu e acelasi cu cel care a avut nick-ul prin 2012-2013, cand ii injura si blestema pe toti.
Steaua a jucat prost cu Academia Rapid :))) Toate meciurile Cfr-ului sunt blaturi, numai Fcsb joacă pe bune ! :)) P.s. Ce zici ? Astra ar vrea să joace in cupele europene ?
Sunt mandru sa fiu asociat cu un astfel de om , daca exista :) Dar eu am avut doar nickul CristiPanzerTheKiller si mi-a tinut 1 an de zile. Dupa am facut pauza si am mai facut un cont cand sa schimbat actuala interfata. Asta imi place, din pacate, am vazut multi postaci care vorbesc de orice altceva inafara de fotbal.
Ok. insa Terminator era stelist pe cand Samy e dinamovist:)
Isi spunea sundance kid pe vremea aia...si acum mai posteaza cu nick-ul ala dar pe editoriale.
TOUCHEEEEEEEE.. :))))))) S AU SCHIMBAT NICK URILE.. TANTALAII SUNT ACEIASI..KHAL- TERMINATOR..UL..DE LEBEDE..ETC..DOAR CON - TARANUL NOSTRU ..BANDIDO-BANDOLEROS.. STA LA CUTIE..
Da te inteleg amigo, eu am renuntat dupa 1 an ( fix cand sa facut trecerea aia de la nr de comentarii la interfata aia urita) acum am zis sa mai revin ca vroiam sa comentez la aceasta finala a campionatului ( cum spuneau multi inaintea meciului) :) Si cum de la blaturi la injurii sa facut trecerea la subiectu nostalgic, am zis sa ma alatur si eu voua :) Mai ales ca am radacina veche ( de 1 anisor) e ceva, fata de incepatori copilasi :)
Era un baiat, student pe atunci, cu nick-ul asta. Chiar am dialogat de multe ori cu el. Era un tip destul de inteligent si citit. De cand nu am mai intrat, multe nick-uri au disparut, interfata site-ului, cam tot s-a schimbat. Am cam pierdut legatura cu multi.
Imperator nu e randoom, ala era mai lenos, posta commenturi scurte, toate impotriva lui Dinamo. pe cand Randoom posteaza romane intregi, la fel impotriva lui Dinamo:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.