Alte știri din fotbal
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
pandurii-PETROLUL 1-2
@Valah. Inainte de 89 il aveam pe Mincea, Butelie, Blondu, Colombo, si altii langa mine in galeria Rapid. Tot inainte de 89 am facut stagiul militar obligatoriu in Bucuresti. Eram incarcati ca oile in camioane si dusi pe Ghencea. Sub comanda unui ofiter trebuia sa incurajam 5teaua. Nu am vazut civili pe ghencea care sa incurajeze 5teaua. Am avut de platit pt ca in loc de "hai" eu si un alt rapidist strigam mwi... PS: Sa ma scuze cei pe care i-am omis din vechia galerie a Rapid.
Bre oameni buni... Unde isi paste ciobanul oile azi?!?!? Vad ca a gasit un izlaz cu plante halucinogene!!
Bravo, baieti! Roman a fost de departe omul meciului. Herea din nou penibil, din pacate, reuseste sa strice tot ce construiesc ceilalti.
in sfarsit...cel care a facut faultul de la marginea careului este OROS nicidecum Mardare. a luat ambele galbene pt proteste,el intrand prea excitat in teren...altfel nu imi explic asemenea comportament
Voi glumiti ? La ce meci v-ati uitat ? Mardare nu a facut nici un fault. Nu a atins mingea dar nici adversarii. A luat 2 galbene pentru proteste. Halal jurnalisti, atat tu cel care ai scris acest articol cat si cei 2 comentatori. Impuscati-va !!!!
De ce sa jucam pe NA cand avem stadion? Nu suntem boschetari ca voi
De fapt refrenul preferat al scriitorilor și cititorilor de limbă slavă era: De la Nistru pân la Don,davai ceas, davai palton! Cred că lui Becali îi place șlagărul...sper din toată inima să-l însoțească prin celulele de la Rahova!
In completare trebuie facuta precizarea ca in '40 nu exista Cupa Oraselor Targuri. Finala care trebuia sa o joace Rapid, si care nu s-a mai jucat din cauza izbucnirii razboiului, era in Cupa Europei Centrale. In rest, chestia cu soarele si suporterii deghizati, sunt pure inventii si speculatii ale unei minti bolnave.
Rapidul este iar pe shine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.