Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
„Wonderwall” străpuns de laserul lui Messi! Anglia a căzut secerată la 5 minute de finală » Spania - Argentina, ultimul act!
15
A atras toată atenția cu accesoriul misterios purtat în Anglia - Argentina: „Nimeni nu va ști vreodată”
0
Siderat la pauză de ce a văzut în Anglia - Argentina: „Cea mai urâtă repriză de la Mondial!”
0
Nimeni nu se aștepta! Anglia - Argentina a intrat în istoria Campionatului Mondial cu un record nemaivăzut
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Stiati ca? Dinamo in toate cele 46 de participari in cupele europene s-au calificat doar de 4 ori in primavara europeana? in comparatie cu Steaua care a avut 11 astfel de califari in primavara europeana!
Hai Juve !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
conform statisticilor sunt echipe mult mai slabe decat steaua in ucl! anu se confunda recorduri de meciuri fara virtorie cu punctele obtinute acolo, si tot conform statisticilor sunt si echipe mult mai slaba decat sa zicem dinamo zagreb, echipa cu cela mai slab parcurs in grupele UCL, adica sunt echipe care nu au participat niciodata in grupele acestei competitii, cum ar fi: dinamo, rapid...
Sa-i dea Dumnezeu sanatate si viata lunga lui Valerii Moraru.
Bine ca voi vedeti paiul din ochiul altora, dar barna voastra, adica cea mai slaba echipa din istoria CL, o treceti cu vederea!
propagandist fecesebean prostovan!
stiati ca? dinamo a facut fericita in mod special doi adversari pe care i-a intalnitn in cupele euroepene, este vorba de nec nijmengen, echipa care nu mai ajunsese niciodata on grupele unei competii europene si care a depasit-o pe dinamo cu 1-0 la general, dar si de elfsborg, echipa aflata in aceeasi situatia. De retinut ca ziua in care Elfsborg a eliminat dinamo a devenit sarbatoare pentru club si angajatii clubului, nu este gluma! se sarbatoreste an de an la aceea data, calificarea istorica pentru prima data in grupele unei cupe europene.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fc Pamant de Flori....... 11 ani fara titlu , 50 de ani fara CL, LOCUL 286 UEFA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.