Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi a anunțat cum va mai face U Cluj transferuri: „Doar așa!”. Fraza „banală” rostită de italian
0
Corvinul a convins un atacant argentinian să semneze în Superliga
0
Markovic a semnat cu Botoșani, dar a picat vizita medicală » Valeriu Iftime: „L-am trimis la București”
0
Derizoriu! » Cât a costat-o pe FCSB primul transfer al verii
3
Știri din fotbal internațional
Luis de la Fuente intervine la Mondial: „Doamne, cum se pot spune asemenea lucruri?!”
0
A lăsat România în afara Mondialului, acum acuză din America: „Haos creat arhitectural”
0
Gafă sinistră: prezentatoarea a anunțat decesul tatălui lui Lionel Messi, apoi a fost dată afară de postul TV
0
Decizia care i-a schimbat cariera lui Darius Olaru: „Prima oară nu a vrut”
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ionela Ciolan, expert în securitate europeană: „Regiunea Mării Negre rămâne ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Unul dintre cei mai apropiați oameni de Nicușor Dan regretă că l-a votat: ...
Libertatea
dă-i încolo, nu știu să se poarte. Niște vulguri ponosite. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
astia sunt cei mai mici oameni de pe planeta. sincer nici nu merita bagati in seama. iti dai seama ca orice i-ai spune doar iti pierzi timpul degeaba. omul traieste in ura.
la noi nu estem ultrasi estem perechi se stie la tine noi mergem pe stadion de mana ca asa invetat pe noi betrani dinamoviste
nu mă interesează...crezi că mă ud la orice punct câștigat sau pierdut? vorbim in play-off...lasă-i pe alții in fața oglinzii acum,este clipa lor. :)))))))
diferenta dintre stelisti si dinamovisti, a se vedea jignirile lor de mai jos, desi nu-i baga nimeni in seama, ei tot cu Steaua plang :)
ce ai ma ti-e rau? ne bate viitorul de ne asculta cu urechea
asteptam cu interes maxim balciul de luni viitura-fcsp !
pai evident. indiferent de rezultatul din aceasta seara,Steaua a castigat dupa meciul asta. practic,Steaua poate urca pe locul 3 inainte de craciun. pandurii si dinamo aka rusinea romaniei pierd in ultima etapa si Steaua urca pe locul 3. cum am spus inainte de meci,indiferent de rezultat,doar Steaua castiga dupa meciul din seara asta.
bai...albanezule...***...vb...***...lasa oamenii in pace...vb..in...***..nu vb...de dinamo...vb...de voi ca luni castigati, altfel nu ati merge in play off....va da hagi meciu.,....nu vb..la adresa lu dinamo....***......***...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
yes....foarte multi...ce viziune ai pt luni?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.