Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
maine vrem un articol in care spiruharetistii ioanitoii sa ne prezinte cum a dat rednic chix cu transferurile...
Deja il au scris pe cel vechi, mai schimba 2-3 cuvinte si il publica din nou. Eu ma astept ca in cel mult 2-3 zile sa apara stiri cu ciobanul albanez ca il vrea pe Montini + alte soparle ca sa va destabilizeze. Stiu foarte bine gazetarii fituicii de impachetat peste ca un play-off cu Dinamo ar diminua si mai mult sansele clonei de popesti leordeni care cu toti Deaconii si toti aliatii lor nu sunt in stare sa ia titlul de ani de zile
Tu bai Abigayl esti argatul argaților, iubitor de finanțator zici ca n-ai stapân!? Asa ceva!? Chiar nu ti-e rusine!?
Hai, covrigarii, trageți mai tare de prelata aia..! HAHAHAHAHAAHA
Eu in locul lui Rednic nu as pleca de la echipa rinista pana nu ar ajunge in sapa de lemn.....sau e deja ??!? Ba...o sa patiti ca U Craiova, aia adevarata, pe care Piturca a adus-o in pragul falimentului. Pentru el sunteti doar o alta afacere, ca sa nu mai vorbim ca are si ceva polite vechi de platit lui Negoita......Strambul nu uita niciodata.
I-ai zis-o, amărășteanului !
"D-ela cu e-uri" :))))))) Cand te superi nu mai poti ascunde taranul din tine. Te-am atins la coarda sensibila cu curcanii din fundu' curtii :)))))
E in Antarctica, lasa-l :))
FELICITARI DINAMO !! Sper sa ajunga in play-off. Ar fi un castig pentru competitie !!!
Sa vezi ce echipa face Rednic la anul ,de aia tot incearca astia de la fituica sa scoata minciuni despre el . De la anul umileste clona si iar nu mai au aia nici o sansa la titlu hahahahaha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.