Alte știri din fotbal
Gigi Becali, ultimele detalii despre transferul lui Denis Drăguș la FCSB: „Eu cred că asta așteaptă”
0
Gigi Becali a luat decizia finală în privința lui Ștefan Târnovanu: „De asta nu l-am scos din poartă”
0
Cordea a recunoscut că a depus memoriu împotriva CFR-ului: „Sufăr alături de toată lumea”
1
Notele GSP la Csikszereda – FCSB » 8 pentru omul meciului
1
Știri din fotbal internațional
Supărarea lui Cristiano » Al Nassr are mari probleme financiare!
0
Furia lui PSG după ce l-a pierdut pe Diomande » Acuză „manevrele unor intermediari”
0
Here we go: Yan Diomande a ales între PSG și Real Madrid! Semnează pentru 120 de milioane
1
Ce a făcut Auda, în timp ce FCSB juca pe terenul lui Csikszereda
0
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
13
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
6
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Român întors acasă după 25 de ani în Germania: „Și urzica e mai faină aici ...
Libertatea
Pentagonul elaborează scenarii pentru o operațiune terestră de amploare în ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
joaca dinamo ca o campioana?
Am zis ca m-am nascut in Republica Moldova, de la 5 ani am locuit in orasul lui pinalti;) Ai inteles acum, you freaking romanian dwarf ?
Se dă: un oltean, un moldovean și un ardelean, respectiv o școală de gradați, o cantină (socială) și o permisie. Se cere: ce alege fiecare.
Eu am trait acolo copilaria, adolescenta si o parte din tinerete . Nu existau gropi , caini , etc Pe timpul meu nimeni nu locuia la snagov decit *** de acolo . Acuma numai palate stil kitsch . Fostul meu suborrdonat Cocos si-a ridicat se acolo un palat . Sa-i fie de bine dupa ce iese de la bulau in citeva luni . Are pe unde sa se plimbe cu bicleta prin zecile alea de camere . Admir statuetele alea de pe acoperisul castelului !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sindicatul avea doar un rol decorativ...si nu platea concedii. Zugravesti frumos comunismul, iar aia la cat de prosti sunt ...chiar cred.
A dat in primire si s-a sutit . Acolo "lua" tacsu banii getaxului sa-i cumpere bonboane fondante puturosului razgaiat .
A facut, si-a lasat Dacia 1310 in strada, sa i-o ridice primaria.
Am prins aceleasi vremuri, Dane, dar nu am fugit:)))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai parca erai din Moldova aia fara munti ... :-)))) Ce mincinoooos!!! :-)))) The Moldavian Taliban :-)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.