Alte știri din fotbal
FC Argeș - Hermannstadt, meciul care deschide etapa 26 din Superligă » Echipele de start: ce se întâmplă cu Politic
0
Dublul campion cu FCSB n-are mari speranțe: „Play-off? Nu cred”
0
Ianis Zicu, înaintea duelului cu fostul său coleg de Dinamo: „Știm cu toții stilul lui Claudiu Niculescu”
0
Scos de pe lista de campionat, Mihai Roman a semnat
0
Știri din fotbal internațional
Alegerea făcută de Thomas Frank cu Radu Drăgușin » Tottenham a trimis la UEFA lista de Champions League
0
Bayern vrea să-i ia lui Cristi Chivu un internațional!
0
Karim Benzema i-a dat trei goluri lui Șumudică și a intrat în conflict cu un jurnalist: „Vrei să vorbim despre asta?”
0
Florin Andone pune mitraliera pe foștii antrenori: „E un om rău, oribil! Nici mama lui nu-l place”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Si mi-se pare aiurea sa nu ziceti o performanta uluitoare azi in sportu romanesc. Marian Dragulescu a obtinut medalia de aur la Olimpiada. Dar am uitat, e mai important fundu lui Becali si picioarele sclavvilor de la fcsb decat sa va pese intrade-var de sport.
Dj, nu ne faci o dedicație? Că la voi așa se obișnuiește:))
”Eterna performanta”... :-))))) Ai reusit imposibilul - sa fii mai amuzant decat Zexe cu suflatu-n ceafa. Dar nu e de mirare - DOAR DINAMO BUCURESTI e campioana la coregrafie. Va las sa va pregatiti pentru a 20-a aniversare a incendierii peluzei din Ghencea. De fotbal nu mai vorbim, ca te-apuca plansu`: 10 ani de la ultimul titlu (multi inainte!), 5 ani fara infrangere in cupele europene etc.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca sa luati trebuie sa aveti bani, iar la RIN se stie de cand lumea si pamantu ca se face foamea. E mai ceva ca in Somalia unde populatia de acolo e cat stixu. Saracii insolvente ce sunteti, voua va bate bancruta frauduloasa la usa si voi va ganditi la titluri =)))))))))) amuzanti rau *** astea
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** nu auzi ca nu veti castiga niciun titlu anu asta. Poate doar cupa de guma numita Marbella. Azi garantat va bate Craiova.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai Dinamo ! O iubire ros-alba pe viata !
Azi vrem Victorie. Iar p0stacilor fcsb-isti in caz de victorie, le luam un bax de pufuleti sa aibe ce sa r0ntzaie la meciu direct.
O iubire roș-albă, eterna performanță! Hai Dinamo!
Vedem Agamita dupa meci, sa nu va treziti la meciu direct ca va sufla Dinamo in ceafa !!! Iar voi o sa ridicati cartoane cu DINAMO celebrand titlu, va mai pacalim a 2 oara daca v-am pacalit cu celebru Doar Dinamo Bucuresti !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.