Alte știri din fotbal
Ioan Andone a sărit la gâtul ultrașilor lui Dinamo: „Nu înțeleg de ce e atâta scandal! Sigla nu e urâtă, hai să fim uniți”
0
Sepsi a rezolvat al treilea transfer al verii
0
Fostul sponsor al lui Dinamo, val de ironii la adresa lui Andrei Nicolescu: „Penibil. Văd un avocat care se ceartă cu probele evidente din extrasul de cont”
1
„Dacă ai fi prost, aș înțelege!” » Discursul memorabil al lui Mircea Lucescu, dezvăluit în lacrimi de Răzvan: „A închis ușa să nu ne audă mama...”
0
Știri din fotbal internațional
Cu cine joacă FCSB în Conference League » Echipă invadată de străini + Alt detaliu tare!
0
Eric a auzit ce plănuiește Ancelotti la Mondial și răbufnește: „Vai de capul nostru!”
0
Șurubăreli mondiale » Cum a reparat-o Deschamps pe Franța în doar 15 minute, la pauză
0
Programul meciurilor de azi de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026! Totul despre perioada 17-28 iunie
11
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
4
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Micile obiceiuri care îți pot aduce mii de euro în plus la pensie. Ce fac ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Mașini scoase din uz în loc de utilaje din fonduri UE. Ce a rămas din ...
Libertatea
savuram noi ca sunteti in playoff. deci iti explic de ce ,*** cluj nu are cum sa se distanteze mai mult de maxim 2-3 puncte in playoff,fatza de Steaua si tu vorbesti ca Steaua ar fi cea umilita si nu rinamo aka rusinea romaniei care aproape ca nu mai are sanse la playoff in conditile date.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dar ce este ilogic in ce am spus,spalatorule de closete? asta este adevarul,in playoff,este avantaj sa fii pe locul 6 ,pentru ca se injumatatesc punctele. in playout este dezavantaj sa fii pe locul 7 pentru ca se injumatatesc punctele si te trezesti ca din 12 puncte peste primul loc retrogradabil,ai doar 6,adica fix meciurile directe.
nu sunteti deja in canale de mai comentati pe aici , chiar daca astra s-a dus la 4 pct iar nu putem sa nu savuram faptul ca ati fost umiliti din nou
asa deci in sfarsit clona gigista isi face interesul si trimite neputinta in playout de abia acum fcsb are prima sansa la titlu cfr sunt singuri singurei in rest craiova,astra,viitoru,botosani sunt "aliati" de nadejde
ilogicul randormit strikes again! hahahahahahahahaha
deja lucru asta este clar,este rpea pe fatza. iasi in loc sa bata pe *** cluj si pe dinamo pentru a avea sansa la playoff,ei bat pe Steaua si 100% o sa isi dea viata si cu astra. cei de la astra ar face bine sa fie atenti la meciul cu iasi. acolo o sa fie macel.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
voluntari si iasi sunt satelitii lui dinamo, prin niculescu si stoican
*** ***,ca in fatza astrei si a viitorului a castigat Steaua ultimele 2 campionate. de asta se desfiinteaza rinamo aka rusinea romaniei,pentru asemenea commenturi. nu te ambala,este mai grav decat pare la voi,astra are 100% inca 2 puncte dupa faza cu nocturna de la sepsi.asa ca sunt 6 puncte distanta si 6 etape,imposibil de recuperat p.s.:pe viitorul o puteti deja pune in playoff,nu se pune problema sa nu fie acolo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa sunt trecuti toti in liga 1.. nu e nimeni nebun sa plateasca impozite uriase
pe acte cred ca sunt trecuti cu salarii minime pe economie, cum erau trecuti Radoi sau Marica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.