Alte știri din fotbal
Oțelul a anunțat al doilea transfer al zilei
0
CFR Cluj reactivează scenariul cu care a dat lovitura în Superligă: „Jucătorii vin săptămâna viitoare!”
0
Alin Roman, cel mai bun pasator din Superliga, prezentat cu un mesaj Ro-Alert
1
Cum arată barajele pentru promovarea în Liga 3: nume interesante la start » Trei echipe sunt deja promovate fără joc
0
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel nu-și poate da demisia! » Clauza curioasă din noul contract al selecționerului german
0
Portugalia - RD Congo, în grupa K de la Campionatul Mondial. Gol la Houston
2
Legendă » Cristiano Ronaldo doar a pășit pe teren la Campionatul Mondial și a intrat în istorie!
0
O țară întreagă își schimbă programul pe fondul debutului istoric la Cupa Mondială » Decizia luată de președinte
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
5
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Cel mai înalt pod pietonal suspendat din Europa se va construi într-o ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Cătălin Predoiu a demisionat din funcția de prim-vicepreședinte al PNL. ...
Libertatea
Fac ceva pe scuza asta penibila. Ce ne intersa de dinamo? Aia s vai de ei. Sa fim seriosi, am pierdut din neputintsa nu casa lasam pe dinamo in play out. Brr.
nu pot sa inteleg teoriile astea lipsite de logica. in playoff sunt 6 echipe care se bat pe 3 locuri de cupe europene. nu pot sa inteleg cum isi imagineaza unii ca se fac aranjamente de felul asta cand daca ai luat 2 batai in playoff de la o singura echipa nu mai ai sanse la cupele europene. numai purtatorii ilegal de creier pot gandi asa ceva.
fcsb a pierdut fiindcă echipa a făcut-o gigi cu luțu,meme e pe feisbuc,se pupă cu milne et company :)mîine gigi anunță că-l cumpără pe ioniță :))
Singura echipa care joaca mai prost ca Steaua e dINAMU'...
Sunt partide importante, am si zis, nu ca la un fcsb-dinamo dar tot se vor plati bani buni, mai ales si daca lupta va fi a naibii de stransa !!!
Corect. Poate Gigi mai intra la puscarie, atunci mai luam si noi titlul. Sa n-ajungem ca aia din ghiveci, 11 ani fara titlu
Un *** de meci. N am jucat nimic si colac peste pupaza se accidenteaza si planic. Pfff, nasol!!! Cei care il tin pe enache fundas iar pe marian pleasca pe la echipa a doua isi merita soarta! Sper sa il.foloseasca tot pe enache in.continuare. sa ne luam adio de la titlu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
esti prost. c e perfect sa pierzi 3 meciuri la rand si sa nu dai gol si sa il pierzi pe planici pt rstul sezonului
in sfarsit unul cu capul pe umeri! lasand la o parte certurile intre suporteri, ce poate face dinamo? ca tot aia sunt jucatorii, tot penibilul hanca, rivaldinho, romera etc sunt pe teren! poate doar sa nu se mai prezinte astra la nici un meci! si stai, ca nu se stie daca dinamo termina in spatele astrei, sa nu aiba surpriza ca termina pe 8-9!
Tu te-ai uitat pe ambele programe sa vezi cu cine joaca DINAMO si cu cine joaca Astra ?? Pai noi mai avem cu Craiova,FCSB, Astra meci direct, cred ca daca ne vom tine uni in spatele celuilalti, nici nu vreau sa stiu cum va fi ultima etapa de la Giurgiu intre Astra-Dinamo !!! Se va juca pe viata si pe moarte, asta daca ambele echipe vor mai pastra sanse de intrare in playoff, eu ma refeream ca nu avem cum sa batem tot la ce joc incantator vedem la baietii nostri !!! Ti-se pare ca poti aspira la playoff cu jocu asta ?? Pai era sa ne bage Iasiu mortu in gradina in 9 oameni, despre ce vorbim ??? Parca noi eram aia in inferioritate !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.