Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
suta la suta. ar fi agatat orice minge. asa, dc dracu sa isi rupa picioarele. la fel ieri, mioveniul ce dracu sa mai vrea, au facut si ei figuratie, trebuiau si ei sa bifeze meciul. si cate nu sutn asa, nu numai la noi.
RUSINE RUSINE SA VA FIE CIOBANI ANALFABETI
Brasov - Steaua live HD pe WWW.LIVETVHD.INFO
Brasov - Steaua live HD pe WWW.LIVETVHD.INFO
Repet, nu e meci corect cu nici o echipa care nu mai are obiectiv ... ceea ce inteleg eu prin meci corect. Am propus deja o alternatiuva...
hai ca incepe meciul ne vedem dupa meci pretenasi deja au mai plecat din frustrati , la fuinal vor fi dusi cu totii see ya !:))
vai...ce blat...personal l-am vazut pe cioban carand doua valize si'o punga de ''un leu''......si le-a dat lu' Ioan Neculaie....cel mai probabil in una din ele erau bani, in celalanta erau niste petu-uri cu lapte de oaie...iar in punga erau aproximativ 5-6 kg telemea....deci blat pe fata!!!
Eu zic ca a fost si vorba de o sansa mare, e prima oara cand steaua are doua jumatati de ocazie si da doua goluri, bara lui chipciu a fost singura ocazie clara. Oricum astazi cred ca am vazut cu totii in Anglia ca se pot face blaturi si fara bani.
staati calmi egaleaza brasovul:))
i-am dat foc tiganului tigansutalasuta, usurel ca incingi tastatura, iti ia foc penaju`:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.