Alte știri din fotbal
Locomotiva Universitatea Craiova lasă în gară vagoanele de la CFR Cluj » Clasamentul în play-off „se rupe”
7
Moment rar: ce execuție magistrală a reușit Anzor în Universitatea Craiova - CFR Cluj
0
Noi proteste la adresa modificărilor Legii 4, la Craiova - CFR Cluj: „Întrebați cetățenii ce să schimbe la Jandarmerie”
0
Rapid îi dă replica lui Nistor, după atacul de nicăieri: „Total deplasat, n-ai voie ca fotbalist!”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
Trump amenință că va „șterge Iranul de pe hartă”: „Poate fi eliminat într-o ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Cinci experți de top explică de ce Statele Unite își vor pierde dominația ...
Libertatea
Si aia sunt platiti de Talpan, are firma mare Talpanica asta )))))))))))))))
Tu de ce nu inveti sa pui cratima?
Am si zis la inceputu meciului ca asta e meci de 2 solist, au fost bani pe jos meciu asta cine a pariat, intradevar nu ma asteptam la o asemenea executie cu publicu ( 2-5) dar tot e bine, inca un an sub tutela fcsbista !!!
cine? :)))
E singurul lucru care le-a mai ramas! Totusi cand joaca cu noi au o "amnezie generala" si umplu stadionul!:))))))
Serios ? Nu stiu daca sunt de aceiasi parere ienei, laca, balint, piturca, iovan, tudorel stoica , bumbescu, etc...toti au iesit in presa si au spus ca fcsb nu e steaua....si vezi ca numele amintite de mine au facut istoria acestui club...steaua...nu gigi, nu mm nu NIK. stiu..sunt si ei niste frustrati, la fel ca noi !
Nu cred că îmi pot închipui cum sughiță printre lacrimi. Câte seri triste pt ei şi în Europa şi în campionat. Să vezi STEAUA pe primul loc uar echipa ta să fie *** :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact cum am zis, craiova isi continua titulatura de capra la hora romaniei si nu pune niciodata probleme echipei mama ( fcsB) !!! Foarte tare, daca as fi vazut macar 5 la suta de cum joaca Craiova in meciurile cu Dinamo sa joace si cu fcsb-ul asa atunci era mare minune, dar acest lucru nu se va intampla pentru ca csu craiova face parte din breasla satelitilor, cu atat mai mult imi doresc in playoff cfr-ul sa le fure titlu de sub nas cu cate un penalty inventat etapa de etapa, poate se mai linistesc nenorocitii astea !!! Daca vreti un fotbal curat si modern, pe corectitudine si pe cinstite unde fair-playu sa domneasca retrogradati si fcsb, uite steaua ma ascultat si sa dus in liga 4 . voi de ce nu faceti la fel =))))))))))))))))))))))))))))))))
Iti dai seama cata frustrare s-a adunat in el?:))
e opțiunea ta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.