Comentarii (340)
moshu_shukaru
moshu_shukaru  •  10 Decembrie 2018, 21:18
Postat de moartea_din_vaslui pe 10 Decembrie 2018, 21:14

Aiurea! Puteam să mănânc lejer 7-8 porții. Fasolea și ciolanul se "taie" cu țuică, de asta nici nu pică greu la stomac.

Puteai, dar n-ai (mai) apucat ! Când te-ai trezit, deja, erai pe perfuzii la secția Urgențe a Sp. Vaslui.

moartea_din_vaslui
moartea_din_vaslui  •  10 Decembrie 2018, 21:14
Postat de moshu_shukaru pe 10 Decembrie 2018, 21:13

***

Aiurea! Puteam să mănânc lejer 7-8 porții. Fasolea și ciolanul se "taie" cu țuică, de asta nici nu pică greu la stomac.

moshu_shukaru
moshu_shukaru  •  10 Decembrie 2018, 21:15
Postat de mioriticul pe 10 Decembrie 2018, 21:13

Intre timp s-a dezumflat

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sala_dalles
sala_dalles  •  10 Decembrie 2018, 21:14

Latifundiarul i-a dat cu flit lui Hagi si a avut dreptate . Astia nu au nici o sansa la campionat !

moshu_shukaru
moshu_shukaru  •  10 Decembrie 2018, 21:13
Postat de moartea_din_vaslui pe 10 Decembrie 2018, 21:10

Prostălăi riniști, câtă frunză, câtă iarbă.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

moartea_din_vaslui
moartea_din_vaslui  •  10 Decembrie 2018, 21:12
Postat de sala_dalles pe 10 Decembrie 2018, 21:11

Asta in loc sa il scota pe fiu-sau il scoate pe dragus caree a mai miscat cit de cit in r1. Asta e cind esti patron antrenor iti protejezi copilul jucator. Il pregtaeste psihic pentru sevilla sa frece banca pe acolo daca are noroc .

Care Sevilla, Bulivareeeeee?? Poate să viziteze orașul Hogea micu', în rest, ce să caute acolo !??

hitman222
hitman222  •  10 Decembrie 2018, 21:12
Postat de moshu_shukaru pe 10 Decembrie 2018, 21:09

Știe careva, moldoveanul ăla din Vaslui și-a revenit ? Întreb asta fiindcă, pe 1 Decembrie, profitând că se distribuie (moca) fasole cu cârnați, a stat de 4 ori la coadă beneficiind de tot atâtea porții iar, seara, a fost dus la secția Urgențe a Sp. Vaslui !....Uuups, stați că îl văd pe site...el e !!!

E la regim cu covrigi acum, la 100 de postari covrigul, peste doua luni e ca, cristian bale in masinistul.

randdoom..
randdoom..  •  10 Decembrie 2018, 21:11
Postat de lapusneanul pe 10 Decembrie 2018, 21:08

cum se face ca atunci cand apare tilica ozonel din vaslui apare si prostalaul randoom...e clar ca sunt frati siamezi..:)

cum se face ca un *** ca tine spune prima data ca,este clar ca televiziunile au insistat pentru ora 20 de disputare a meciului din aceasta seara si dupa numai catvea minute ca un *** spune ca de fapt Steaua a vrut sa se joace la 20? wtf? tu ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

alskar
alskar  •  10 Decembrie 2018, 21:10

cotă 13 ca următorul gol să fie tot din penalti. Care te bagi?

unn_dinamovist
unn_dinamovist  •  10 Decembrie 2018, 21:09
Postat de alenb pe 10 Decembrie 2018, 21:09

Nu stiu care sunt cele 4 care primesc penalty meci de meci, daca te referi la CFR cauta statistica, a primit 4 penaltyuri in 19 etape, deci un penalty la 5 meciuri. Cat despre celelalte 3, avem Craiova 13 penaltyuri primite, FCSB 9, Viitorul 7.

Cfr primeste mai rar, dar ale lor sunt cele mai incorecte ! in ultimele doua etape, cfr a primit doua penalty gratuite total !

  • 1
  • •••
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • •••
  • 34
Comentează