Alte știri din fotbal
Adrian Mihalcea, ferm după ce a bătut-o pe FCSB: „Nu accept! Sunt de la țară, din topor”
0
Marius Baciu s-a luat de fotbaliștii FCSB-ului: „Îmi venea să plâng! Nu s-au respectat deloc indicațiile” + Clientul avut: „Nu e ce ne dorim”
0
Panduru nu și-a menajat fostul coleg de platou: „Nicio combinație, nicio schemă. FCSB, de liga a doua”
0
Garita s-a făcut că „plouă” și a fost ironizat în direct: „Bye bye!”
2
Știri din fotbal internațional
Calhanoglu, eroul lui Cristi Chivu în Sardinia! Inter, punctaj maxim în Serie A
0
Mirel Rădoi, pe picior de plecare de la Gaziantep: „Cei din club cunosc situația”
4
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Duelul românilor Horațiu Moldovan - Ianis Hagi, decis de un gol marcat la ultima fază
4
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Radu Miruță, întrebat dacă pleacă militarii americani din România după ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cel mai mare vulcan din Germania ar putea erupe din nou. Sute de ...
Libertatea
grigore fundas central :))))) ba e genial sabau asta ! maine-poimaine il urca pe oros in atac, goga mijl defensiv si pancu in aparare ! stau si ma intreb cu ce am gresit ca echipa mea sa fie antrenata de acest primitiv al antrenoratului !?!?!?
asta spuneam si eu... dar sunt prosti ca nu il folosesc la maxim pe perioada contractului!
VLADIMR BOZOVICI??????????????????????
pai si care-i problema? cand l-a luat gratis, i s-a parut o super-afacere lui Copos, de aici si salariul mai mare. Cand nu platesti o suma de transfer, normal ca dai mai mult la salariu. Acum ce vrea si Copos? Cand i se scoala lui ca nu ii mai convine un contract, sa i se faca pe plac?
Deoarece impotriva Rapidului nu prea exista antrenori cu putine infrangeri. Defapt Cartu fiind singurul cu un palmares pozitiv in fata noastra.
Alt meci slab, alte puncte pierdute. Toată speranţa e la Ioniţă.
nu are voie sa joace. pai ia 240.000E/an daca nu joace nici un meci, cine stie cat trebuie sa-i dea daca mai si joaca?!
Dar cu Apostol ce e ?
Intre Cartu si Sabau, sincer, nu stiu care e mai mult cu autobaza...
Pai e palmares foarte bun din 2 considerente: 1) E vorba de Cartu. 2) Sa ai mai multe victorii decat infrangeri in fata Rapidului in conditiile in care ai antrenat numai de-alde Pandurii, Mioveni, Craiova si alte "mari" forte de la noi, DA! E o performanta pozitiva :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.