Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - CFR Cluj, confruntarea marilor orgolii, în etapa #3 a play-off-ului. Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Mircea Lucescu, în comă la Terapie Intensivă » Ultimele informații de la Spitalul Universitar
76
Florin Prunea a văzut imaginile cu Dan Șucu și avertizează
1
„Depășit total!” » Rusescu nu l-a menajat pentru evoluția din Rapid - U Cluj
3
Știri din fotbal internațional
Alexandru Mitriță, mesaj pe rețelele de socializare la o zi după ce și-a tras adversarul de păr: „Mulțumesc pentru critici”
0
Manchester City a confirmat plecarea căpitanului: „Nu poate fi înlocuit”
0
Marius Corbu, decisiv pentru Ferencvaros » „Dublă” importantă în lupta la titlu din Ungaria
0
Tentativă de destabilizare? Încă un nume de la Bayern pe lista lui Florentino!
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Ruxandra Ivan, profesoară în relații internaționale: Parteneriatul României ...
Libertatea
Vești excelente de pe Autostada Transilvania. Pe câți kilometri am putea ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Ruxandra Ivan, profesoară în relații internaționale: Parteneriatul României ...
Libertatea
a si fost premiat ..))
Miticii vorbesc mereu despre fostele "performante" din cupele europene. Uita ca, pentru a ajunge acolo, trebuie sa fie capabili sa bata Ceahlaul, Sportul, Chiajna sau Mediasul! Ei vor sa ajunga acolo prin arbitri si adversari platiti!! S-a dus vremea aceea...
nu le duce tu grija lui steaua si dinamo. au atat de multe trofee ca ingroapa tot ardealul sub ele. si 30% sunt cucerite dupa revolutie. sa nu ma iei cu comunismul ca ala a disparut de 23 de ani. fotbalul este sinuos, apar si perioade mai proaste in viata oricarui club. perioade mai secetoase sa zicem. cam asta este deocamdata la marile forte din romania. dupa ce veti duce fala romaniei vreo 50 de ani, asa cum veti putea atunci sa revii si mai suguim oleaca. in rest, daca vrei respect, ofera respect. si vei fi respectat. cat despre nonncombatul de ieri, discutiile sunt inutile. nu confundati noncombatul, foarte frecvent in fotbalul de azi, cu blatul sau aranjamentele de acest ge
CFR şi Oţelul trebuie felicitate. Datoria lor e să ferească România de ruşinea de a avea din nou o campioană numită Динамо. Şi-au făcut-o şi şi-o fac în continuare. Bravo!
Tu nu vezi in ce maniera e scris articolul? Pai nu trebuie sa scrii BLAT litera cu litera, insa fiecare fraza din acest articol, fiecare declaratie vrea sa induca in mintea cititorului faptul ca a fost BLAT CLAR, ca Otelul "a lasat-o mai moale". E normal ca astia mai slab pregatiti dupa ce citesc asta (manipulare de 2 lei), sa plece cu lectia gata invatata. Asta se numeste instigare, iar Cristian Verescu, acest extraordinar jurnalist trebuie numaidecat premiat.
Cei JENANTI sunteti voi, jurnalistii! Problema, insa, nu e ca sunteti voi JENANTI! Desi si asta este o problema! Problema e ca sunt fraieri care cred ce spuneti voi! :(
"Voi" ?? care "voi" ?? ..)) mi-am exprimat opinia, eu nu ma cert cu arienii. ..)))
Ce vreti bai , a fost o partida frumoasa , cu faze tari si cu zimbete si imbratisari dupa meci :))))
Articol, in nota obisnuita a miticismului de cea mai proasta calitate! Nu mai mira pe nimeni! Turbeaza de necaz manelistii pentru ca nu au echipe capabile sa ia titlul din mana celor din "provincie"!!! Capitala a devenit "Provincia"fotbalului de la noi! Degeaba umfla presa aservita adunaturi ca Steaua sau Dinamo. Niciuna nu e capabila sa tina pasul cu Clujul, Vasluiul sau Galatiul. Nici macar cu arbitri, valize, brichete!!!
Ma lasi? Voi nu intelegeti ca nu e noncombat? Echipele romanesti sunt extrem de slabe si nu-s in stare sa dea goluri, asta e problema principala, nu blaturi si alte inventii. Daca tu timp de 2 meciuri (180 de minute + prelungiri )nu esti in stare sa bagi mingea in poarta te plangi de echipa cu care esti in competitie ca fura? Nu mai bine cauti problemele la tine in curte?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.