Alte știri din fotbal
A trecut prin „malaxorul” de la FCSB și a dezvăluit cât de toxică e atmosfera creată de criticile lui Gigi Becali: „Îți asumi când mergi acolo”
0
„Câte meciuri ați aranjat?” » Întrebat frontal de Ovidiu Ioanițoaia, Gheorghe Ștefan a recunoscut mecanismele „Cooperativei”
0
Fostul antrenor de la FCSB nu crede că Marius Baciu e soluția pentru depășirea crizei: „Mă abțin”
1
Young Dinamo! Capitolul la care „câinii” n-au rival în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Haos total după derby-ul pierdut » Încăierare între jucători și suporteri
0
Ținta ascunsă a celor de la Inter. Brazilianul la care visează clubul lui Cristi Chivu
0
Golaverajul mai bun i-a adus titlul nou-promovatei » Poate să fie adversara Craiovei în Liga Campionilor
0
După Guardiola, potopul?! Real Madrid e gata să mute pentru Erling Haaland
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cât costă benzina și motorina azi, 24 mai 2026, în București, Cluj, ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cum împarte statul sărăcia prin noua lege a salarizării bugetare. Bogdan ...
Libertatea
pai ce dracu uita ce vb ?
Nu trebuie acum , doar cind intra Moflea
il gasesc imediat
Hotii striga:-Hotul! Cred ca se potriveste perfect.
Am facut , dar habar nu am unde s-au bagat , nu le gasesc . Tu ai facut ?
Titlul se indreapta cu pasi repezi spre axa Cluj-Galati-Vaslui, m-as mira ca la anul sa nu castige echipa lui Porumboiu campionatul!!
ai revenit in fortza ? :)))) ai facut print screen aseara ?
FELICITARI PENTRU ARTICOL DOMNULE CRISTIAN VERESCU !
Aceste articole sunt jenante.... Daca ar fi fost "ceva aranjat" ar fi fost chit dupa acel 0-4 de la Galati, nu? ... Si zidul unde s-a spart? Exact unde erau Sougou, Picolo si Cadu. oricum daca nu bate Steaua, Dinamo sau Rapid, ceilalti umbla la arbitri, au meciuri "aranjate". Sa va fie rusine...
sant de acord ca toate echipele care au castigat campionate au facut BLATURI , dar echipa ASTA A CFR O TINE DIN BLAT IN BLAT , singurul lucru bun facut de patronul cfr-ului E STADIONUL .E SINGURUL PATRON DIN TARA CARE ARE STADIONUL LUI gigi vrea sa puna mana pe ghencea ,badea pe groapa si copos pe giulesti, ungurul STIE CE VREA bravo lui daca CHESTIA TINE si nimeni nu vine cu DOVADA comentam si noi cfr - blatisti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.