Alte știri din fotbal
Un atacant cu CV interesant, trecut prin prima ligă turcă, vine să semneze în Superliga
0
Alexandru Chipciu, concluzie în lupta pentru play-off, după victoria cu Argeș: „Nu mai sunt de ajuns”
0
Bogdan Andone a răbufnit după U Cluj - FC Argeș: „Mă abțin cu greu, dar așa manieră de arbitraj...”
0
Eugen Neagoe, mulțumit după victoria cu Unirea Slobozia: „Era păcat să nu vină victoria”
0
Știri din fotbal internațional
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Italienii de la TuttoMercatoWeb au făcut portretul lui Cristi Chivu, pentru GSP » Ce calități are, dar și ce minus este vizibil: „Îi lipsește asta”
0
Messi și Ronaldo, în aceeași echipă? Beckham ar putea produce mutarea istorică
1
Motivul insolit pentru care arbitrul a întrerupt meciul 4 minute » Publicul a râs și l-a primit cu aplauze!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
pai ce...Dinamo nu a dat meciul la Sportu ?sa pierzi acasa si cu Vaslui ori din neputinta ori dubios la o echipa cu travaliul lui Dinamo de-acum aproape 30 de ani cand i-a batut pe Hamburg Sport Verein ce meciuri! ,atata aveam mangaiere atunci ,acum dubiosii astia de Becali face in asa fel sa nu vina lumea la stadion,asteapta unul sa se ridice ,imediat il vinde nu se incheaga echipa ,ce bine s-a inceput turul Dinamo si-a vazut de treaba au avut liniste nu prea sa umblat la transferuri cred ca Luchin a venit si Curtean inceput promitator, dar acum? acum merge in jos parca nu mai entuziaza pe nimeni pacat toti se gandesc numai la bani si echipa ramane doar cu amintiriile
Poli vaslui si alte echipe care acuza vehement de blaturi de sezoane bune nu-s din bucuresti. Se vad de pe luna aranjamentele cfriste nu trebuie sa vina cineva s-o spuna .
DEGEABA CASTIGA CAMPIONATUL, CFR AFARA VA STA CAPRA.
:))))))))))) cum nu credeai :)) ca tu o dai cu blaturile de cateva luni bune :)))
ce blat ordinar! nu credeam cand ii auzeam pe atlii ca se plang, ziceam ca exagereaza lumea.dupa meciul de aseara e clar cfr e suta la suta campioana! totul e aranjat! sa-ti bagi plua in el de fobtal si de campionat! a ajuns un coy de om pe deasupra si maghhiar , boratu ala de paskani sa isi bata joc de milioane de fani ai echipelor romanesti! Rusine! Pentru asta ar trebui sa iesiti in strada mitica si sandu sunt complici dar nu uitati de maghiarul corupt care cumpara trofee la noi in tara!
:))))))))) da este o adevarata conspiratie inpotriva echipelor din bucuresti ... ______- foi ati simntit pe pielea voastra mafia din bucuresti .. inca ii mai credeti pe cuvant ?
ca la DNA sunt clujeni si aia, altel curgeau stenogramele cu blaturile imputite cfriste
nu CFR a umblat cu sampanii la arbitrii ...
Mi-as dori ca Vaslui sa ia titlul si vreau sa castige meciul din etapa viitoare contra celor de la CFR dar cred ca toate aceste suspiciuni sunt total fanteziste. Am vazut destule goluri din lovituri libere in care mingea trece prin zid si chiar la nivel mai inalt. Pana la urma CFR e pe primul loc pentru ca are cele mai multe puncte, cele mai multe victorii, e pe primul loc la goluri marcate si pe primul loc la goluri primite. Nu joaca frumos dar sunt eficienti si constanti si asta e cel mai important in a castiga un campionat in orice tara.
nu stiu de ce va mai mirati ca si data trecuta cand a luat titlul ...cfr ...tot asa a facut !!!! blaturi si arbitri !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.