Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
La pulivara!!!
Nu prea inteleg ce vrei sa spui. Sa felicitam CFR si Otelul ca au scapat Romania de rusinea de a avea o campioana numita Dinamo, facind Romania de rusine prin campioane numite CFR si Otelul!!!!
"Gazeta la brutarie!", pardon "Gazeta la bucatarie!" :)
Pentru cine a vazut meciul , si imaginile video nu doar pozele din gsp stie ca pe acolo pe unde a trecut mingea in zid au stat 2 jucatori ai cfrului , si in poza se vede piciorul unuia(cfrist) care se retrage din calea mingii. Vad ca frustrarea e mare aici , intre gsp-isti. Pentru ziaristii lui peste : mai urmariti si ale campionate si veti vedea ca la orice lovitura libera din preajma careului , echipa care o executa isi trimite in zidul advers 2-3 jucatori(asta e si motivul pestru care la orice asezare a zidului se isca acele imbranceli) , pana si Barcelona foloseste tactica asta.
Bun,sa presupunem ca a existat o intelegere,nu este nici prima nici ultima in fotbal...,Marea problema a fotbalului in Romania este,ca la ora actuala nu exista alta echipa capabila sa castige titlul.Echipele din Bucuresti mai putin Sportul se confunda cu probleme interne iar Vasluiul se afla la o distanta prea mare pentru a emite pretentii.In fond CFR Cluj este echipa cea mai constanta si locul inati nu este chiar o surpriza si pozitia de lider este meritata.Oricum ora adevarului va fi in toamna in meciurile din Liga,acolo se vede adevarul si in ultimii ani stim cu totii ce dezastru a fost. PS Mariti font-size-ul din form,caracterele sunt foarte mici
Mare vrajeala .. inca un blat la CFR :)
nu ai vazut ce se pisa pe dinamo acum vreo 10 ore ?
Nu prea . . . l-am studiat : ))))
Nu trebuie sa fim invidiosi daca s-au imbratisat si felicitat , doar a fost un meci de pace si prietenie !
ala seamana a kid ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.