Alte știri din fotbal
Găselnița lui Gică Hagi a împărțit lumea fotbalului din România: „Nu bun, foarte bun!” » Craioveanu: „Să nu se supere pe mine...”
0
Note GSP la Georgia - România » Cât a primit Gică Hagi la startul în noul mandat și cum s-a descurcat Ianis: „Cvasiabsent!”
1
Un tată mândru! A intervenit la GSP Live Special după debutul fiului în naționala lui Hagi: „M-a depășit din toate punctele de vedere”
0
Selecționerul Georgiei a lăudat 3 jucători: „Au influențat pozitiv jocul cu România”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid face primul transfer al verii » Acord total cu fotbalistul lui Chivu
0
Luis Diaz s-a răsfățat înainte de Mondial » Accesoriul de lux cu care starul lui Bayern se va afișa și în Mexic!
0
Cum s-a terminat amicalul de lux Croația - Belgia
0
Alt club din Pemier League schimbă managerul! » E favorit să-l înlocuiască pe Jose Mourinho la Benfica
0
Lifestyle
Cea mai bine vândută mașină din China s-a reinventat! Costă sub 10.000 de dolari
3
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
31
Ministrul Muncii explică de ce vor pierde militarii norma de hrană și ce se ...
Libertatea
ONU avertizează: „Pregătiți-vă pentru El Niño”. Fenomene extreme sunt ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Presa germană titrează la unison: România oferă Rheinmetall cel mai mare ...
Libertatea
Batem la sah sau la remi poate ,ca la fotbal nu avem cum.
era nevoie de tade....nu de gebhart. oricum singurul plus de azi e marica...a aratat bine
Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Stati linistiti, batem cu Dinamo joi si ne revenim!
Pentru ca observ o tendința defetista în rândul celor câțiva osteni ai firmei binecuvântate, parerea mea este ca în afara de faptul ca nea jiji trebuie sa va călăuzească pe drumul fără de păcat pana la Apocalipsă, trebuie ca echipa sa fie completă : reghe, anamaria, mimi, vali, mache, virgil, teia și ANAF pe post de Alba ca Zăpada :))
Nea Mircea da-i meciul lui Sumi si toti fcsbistii vor plange pana in toamna.
lol. niciodata. oricum nu luam titlul....asa ca sa va dea 6-0 iar din partea mea
Clasamentul la ora actuala reflecta realitatea...asa v-a fii si la final...
Lucica, cine ziceai ca pierde locul 2 definitiv in favoarea voastra ? :)))) Vreau sa mai dai pronosticuri, iti "ies" toate :)))
Indiferent care ar fi avantajul Stelei in victoria lui dinamo , eu vreau sa piarda ja,,,,,,,,!Niciodata cu pot......le!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.