Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Dinamo Kiev - U Cluj, start de aventură europeană pentru „studenți” » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Mesajul Shakirei după eliminarea Columbiei: „E clar că Dumnezeu nu se amestecă în fotbal, altfel ajungeam...”
0
De nicăieri! Barcelona, ofertă pentru fotbalistul din Bundesliga
0
FBI cercetează finanțele Federației » Conturi blocate la 5 bănci + Președintele este vizat pentru spălare de bani
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Motorina s-a ieftinit, joi, 9 iulie 2026, după o săptămână de la ridicarea ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mitul „bunului samaritean” versus realitatea crudă a azilelor din Bihor. ...
Libertatea
salut dave. felicitari! in seara asta am fost umiliti, dar nu de steaua ci de proriul nostru antrenor si acuma trebuie sa suportam mistourile voastre si sa tacem din gura.
"STEAUA" suntem ...in toata tara...nu numai in Giulesti ca Rapidul si cei 2000 de Dinamovisti din Stefan Cel Mare
corect !
STEAUA !!!!! STEAUA !!!!! STEAUA !!!!! STEAUA !!!!!! STEAUA !!!!! STEAUA !!!!! STEAUA !!!!! STEAUA !!!!!! STEAUA !!!!! STEAUA !!!!! STEAUA !!!!! STEAUA !!!!!! STEAUA !!!!! STEAUA !!!!! STEAUA !!!!! STEAUA !!!!!!
arbitraj impecabil, victorie absolut meritata a stelei. din pacate pentru suporteri rapidul traverseaza cel mai prost moment din ultimii 10 ani, jucatori blazati, antrenor fricos, zero sperante. felicitari steaua. ps: senzationale imaginile cu marea de tigani din galeria stelei, fara dinti in gura, strigand mu.. la tigani :)))))))))
nu
Stiti cumva cine e pe primul loc?
mai rar sunt de acord cu un rapidist. sunt 10 ani poate mai mult decat n-am mai vazut echipe in liga 1 jucand asa slab si venite sa ia un punct. sa nu tragi la poarta ma? frate daca o tine asa rapid retrogradeaza. bine, ca n-are cum sa o tina asa - mai slab de atat nu se poate.
sabau e buba la voi. defensiv,fricos...in sfarsit. va doare prea tare si nu vreau sa pun sare pe rana. oricum, eu unul multumesc rapidistilor cu bun simt si obiectivi. cinste voua!
Cel mai frumos gol marcat de Steaua in ultimii ani!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.