Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani » Duel la limită în semifinala barajului pentru Conference League! Echipele pregătite de Baciu și Croitoru
0
FC Hermannstadt - FC Voluntari, în prima manșă a barajului de promovare/menținere » Echipele probabile + cote
0
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Știri din fotbal internațional
La ultimul meci pe Bernabeu, Carvajal a emoționat publicul până la lacrimi: „Real Madrid este viața mea”
0
Hansi Flick, supărat pe jucătorii săi: „Campionii trebuie să fie mereu campioni”
0
Andrei Vlad a retrogradat și a rămas fără echipă
0
Fostul jucător al Craiovei, dorit de echipa lui Alexandru Mitriță
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum împarte statul sărăcia prin noua lege a salarizării bugetare. Bogdan ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cea mai dură reacție după Palme d’Or-ul câștigat de Cristian Mungiu: Cannes ...
Libertatea
Baietii de la butoanele carului de transmisie sunt machiavelici (tot un fel de jmecheri fcsbisti...).
Mai nimic.. doar victorii la scor, o galerie superba, ambitie, determinare, fleacuri dastea.. Nu se compara insa cu FCSB unde vezi mitocanii, inselaciuni, aere de superioritate, recidivisti pe banca si in loja..
daca se termina 1-1 ramane site-ul gol =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ce drog ciudat.....ros` albastru fermecat....doua culori, ce le adorrr, ca `eroina sunt cu mine pana mor!
iar?le-a mai pus-o odata ce sa faca si ala sa le dea moaca 7 penalty pe meci?
cred ca o ia in mana si o baga in poarta :)))))
A ajuns și Enache să bată loviturile libere
valentine tu esti ???? valentin10 ???
a inceput hegemonia)))))
cind o pune gamanu la punctu cu var?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.