Alte știri din fotbal
Etapa #5 din Liga 2 » Poli Timișoara are șansa să treacă pe primul loc
20
Farul - FC Botoșani, în etapa a 7-a din Superliga » Echipe probabile
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi lângă Ilie Balaci » Sicriul a fost depus pe gazonul stadionului: Sorin Cârțu, copleșit de durere
0
FCSB - UTA Arad, duel la Târgoviște în etapa 7-a din Superligă. Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Adrian Mutu a ridicat în picioare peste 20.000 de oameni: „E un vis să antrenez aici”
0
Temperament italian! Eliminat după 3 minute, s-a răzbunat pe emblema Borussiei
0
Chelsea - Brighton, în etapa #2 din Premier League. Echipele probabile
0
Cagliari - Inter, deplasare dificilă pentru Cristi Chivu în Serie A » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Nu fi trist, steaua si cand pierde joaca peste adversar. Ne vedem la meciul cu plzn, cu siguranta veti fi toti prezenti
Eu visez altceva!Asta e o previziune!O sa se intample!La voi e la fel ca aici!...Doar `japca`...la banii de la televiziuni!
uita-te pe paginademedia ce rating a avut.
M-ai uns la suflet,capitane!Dar sa stii ca metamorfoza asta gaunoasa este teleghidata planetar,fiindca in mod normal prosperitatea trebuie sa aduca generozitate si empatie,nicidecum cinism!
BAH.. ALTE EPITETE NU MAI AI? ESTI NEAM CU JIJEL BRANZARUL?
nici macar ironiile nu le mai nimeresti :)))
daca jucam cu Bokila titular meci de meci retrogradam fara probleme.
E vina lui miriuta, aveam impresia ca e ceva de capul lui, dar m-am inselat grav. Cine a decis sa inceapa cu Bokila si nu cu Nemec???
Nu e o eroare de scrie, tu pur si simplu nu cunosti regula in limba romana. "Tu m-ai lipseai" ? E trist ca exista specimene ca tine, in mod normal, tu nu ai fi trecut clasa I. Pun pariu ca te si crezi istet foc si educat, pun pariu ca o sa zici ca ma plateste gigi becali, da, ala pe care la fiecare post eu il critic, tot moldovean esti si tu? ca pana acum aveti 4 moldoveni dinamovisti pe aici care scrieti zilnic, cam 90% prostii..
Alt meci, alta umilinta, nu stiu cat mai rezistam :((((
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.