Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
În ceea ce mă privește, să le dea de neprezentare CFR-ul. Forza Cluj! Sau ceva. De diferența de puncte se ocupă Steaua în meciurile directe.
Respect deosebit pentru convingerile si valorile morale pe care le aveti !
Ala e ion palnie moldoveanul din vaslui,nascut in anii 45-50 in timpul invaziei sovietice.
din păcate, acest popor nu mai poate fi educat cu vorba bună iar Steaua, actuala continuatoare FCSB, nu putea fi salvată decât dacă justiția își făcea treaba și-i dădea pe viață ăluia. Eu, dacă uit să plătesc pâinea la magazin se poate considera furt și iau tot cât a luat ăla care a furat/fraierit Statul cu zeci de milioane de euro.
Portretul-robot.
Eu sunt marxistul care nu suporta sa vadă toti pușcăriașii furând din “avutul obștesc”. Asa a rămas România fara tot ce avea de valoare, a trecut in prptietatea unora ca jjjjijji pe nimic! Pt tine e OK asa!?
Nu suntem prezenti la stadion ca e frig si e unguri pe banca si in terenul advers... Dar asta nu inseamna ca nu vom ramane cea mai iubita echipa in Bucuresti. Au au au!
cu cine tineti mai baieti? cu dinamo de 2 bani speranta playoff sau cu cfr, locul 1 si faliment dinamo?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu risc nimic, nu mă interesează părerile lor. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.