Alte știri din fotbal
Negocieri blocate din fașă: „Nu-l dăm la FCSB” » Gigi Becali trebuie să-și găsească alt atacant
4
„Și-au dat demisiile!” » Burleanu taie în carne vie în scandalul delegărilor suspecte din arbitraj: „Așa elimini corupția”
4
250.000 de vizualizări: Gigi Becali călare pe catâr, la cota 1500 » Ce făcea stăpânul lui FCSB, în timp ce Bîrligea semna cu Frosinone
16
Oficialul clubului de Superligă, atac frontal la arbitraj: „Sunt greșeli câteodată inexplicabile. Nu există o balanță!”
0
Știri din fotbal internațional
Decăderea unui campion al Europei » De la Real Madrid, Juve și Milan în liga a doua spaniolă
0
Paulo Fonseca s-a răstit la ziariști după ce a ratat calificarea în grupă: „Poate că sunt antrenor de rahat!”
0
Raul Rusescu s-a convins: „E cel mai bun internațional român din ultimul deceniu!”
0
Vor finala pe stadionul care a găzduit Milan - Steaua, în 1989
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
0
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Salariul minim în UE în 2026. România a avut una dintre cele mai rapide ...
Libertatea
Noi restricții pentru mașinile poluante. Ce trebuie să știe posesorii de ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Generalul Adrian Ciolponea spune că dronele rusești ajunse în România nu ...
Libertatea
Am mai pierdut unul prietene.
Cred ca tu esti, in viziunea lui ))))))))
El nu negociaza.
Maistre, la cine te refereai mai jos ? Cine e extremistul ala ba ?
Vorbeste frumos. Indivizi cu un asemenea comportament trebuie pusi la punct. Ofer 1000 de euro pentru informatii despre acest individ care are mai multe nick-uri.
negoita inca mai negociaza pt Penteleu.
Un jucator valoros care va pleca pe bani multi si va ajuta si echipa. Asa cum e Becali, desconsiderat de multi si luat la misto de presa aservita sistemului bolsevic condus din umbra de fosti securisti( anghelache) si de infractori protejati de politic( infractorii negoita care datoreaza statului peste 60 de milioane de euro evaziune fiscala prin bisnita cu imobile) a reusit sa produca 20 de milioane de euro din fotbal. Ceilalti ratati din liga 1 ce au produs???
A semnat?!
Ce-ai patit ba? :))) te-ai dilit si tu ? :)))?
Asta nu e doar nebun, e si unul dintre cei mai periculosi extremisti antiromani . Oricine il cunoaste sau poate da informatii despre el sa dea un mesaj in privat. Trebuie sa luam masuri imediat in asa fel ca asemenea indivizi sa nu ajunga sa calce in picioare si sa isi bata joc de noi si de tara asta, de valorile, trecutul si istoria noastra.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.