Alte știri din fotbal
Cel mai vechi conducător din fotbalul românesc, dispus să predea ștafeta la clubul de tradiție
0
Filipe Coelho a venit în fața jurnaliștilor după eșecul usturător cu Farul: „Mă cunoașteți deja”
0
Avertisment dur pentru Daniel Paraschiv: „Să nu ajungă ca Tavi Popescu!”
0
Dani Coman iese în față după tirada lui Bogdan Andone: „Arbitrii să nu uite un lucru!” » A mers în vestiar și dezvăluie: „Și-au pierdut încrederea”
0
Știri din fotbal internațional
Ianis Hagi, „dublă” în Cupa Turciei! Alanyaspor a urcat pe primul loc
1
Jude Bellingham i-a șocat cu ultima fotografie publicată: „Viața merge mai departe”
0
Ruben Albes, spaniolul adus în România de Anamaria Prodan, a semnat cu noua echipă
0
Un antrenor român, protagonistul unui moment istoric » A treia oară când clubul realizează această performanță
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
..)) nu merita, Dja.
Matei slab?
eu am spus clar, mereu si fara echivoc : stoican este dus cu pluta in ce il priveste pe fane barboianu. el poate fi jucat oriunde, pe linia de fundasi, nu la mijloc. petarda steliano a gresit 4 pase in 6 minute, in R 1, intre minutele 14 si 20. il urmaresc in mod special, ii notez toate chiflele. pentru azi am o lista mai putin impresionanta, e adevarat. am precizat deja, de asta si scapa de critici majore. iti dai seama ce slaba e rapid, daca pana si petardoidul steliano scapa de critici ?
Mai exista si optiunea "format c:" Insa de gandacul da bucatarie, pe numele de Valah, nu scapi foarte usor. Dai cu matura si apoi il calci, sa vezi cum iese tot veninul rosu, politic din el. Daca il prind, ii rup capul.
Cind aveam 16 ani el juca la Nottara.. Ma uitam in vitrina . De fapt numai vitrinele alea le vedeam in fiecare zi . Nottara, Patria si Scala . Acolo mi-am petrecut copilaria iar scoala pe arghezii .
Dupa acest joc Stoican are cel mai mult de invatat, frate daca joci ofensiv castigi, daca bagi 7 jucatori defensivi iei bataie.Asa mi-ar placea s-o vad pe Dinamo de azi incolo, dar sincer ma cam indoiesc.Sper sa ma insel.
Da Matei a fost jenant de slab azi,iar Bilinski a jucat bine postul de pivot,a scos mingi pentru aripile de viteza,a protejat baloane,a pus pericol pe stoperii adversi,e drept ca in min 46 a oferit fara doar si poate ratarea campionatului,dar au fost scosi de rezultat si evolutia colegilor,bravo lui Stoican pentru modul cum a unit vestiarul si a construit o adevarata familie si ca l-a gasit pe acest gavrila care mie mi se pare pastrand proportiile un ozil pentru Dinamo,atunci cand intra!
e un stoper bun. unii il vad ca fiind jucator de nationala. eu spun, e jucator bun. dar atat.
Răspuns reflex ptr. un un nick apreciat: Doar motorul turbo din hangar a tușit puțin! :))
Este ca simti pericolul?÷)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.