Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Lista miniștrilor lui Eugen Tomac. Cinci nume confirmate și două surprize, ...
Libertatea
ADEVARAAAAAT !!!
ciolacu ala trebuia eliminat de doua ori deja
De acord,insa eu unul am o intrebare:de ce nu dau astia BaBoSa in judecata pentru prejudiciile aduse clubului?Uite,la Rapid,Andronache l-a dat in judecata pe Copos pentru a recupera sumele cu care a prejudiciat clubul Rapid.
ai sa vezi:* scuze am scris la repezeala
ou ouo ouo, ioi ou ioi uo ou crompid bucuresti. ale ale aleealeale ale ale crompyd bucuresti...adevarul ca repertorul galeriei este foarte limitat...dar per total si diversificat! :))) la la la la lalala crompyd bucuresti... :)))))))))
aici nu e viitoru sau chiajna unde nimeni nu comenteaza nmk, aici e Dinamo, un club urias in Romania, cu traditie,trofee,suporteri,etc ai sa vedeti si tu si marea majoritate a 5telistilor de ce e in stare Dinamo !!!
multi nu il atacam acum pentru ca demult suporterii stiau ca acest club trebuie sa treaca prin insolventa asta datorita scursurilor alea de dinaintea comunistului si a nepotasului zidar, dar daca nu scoate clubu asta rapid din insolventa atunci te asigur ca va fi saltat de suporteri, te asigur de asta !!!
si tu crezi ca va mai face purici multi pe la echipa, deja am semnale ca pana la 1 septembrie daca nu scoate el cu nepotasu clubu va fi dat afara cu forta exact cum facea el pe timpuri, ai sa vezi !!!
Știi cum mor dresorii de lei... Ma rog, nu e cazul de lei aici, dar si hamsterii pot fi agasanți
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ... GAZ METAN !!!! ... GOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.