Alte știri din fotbal
Dinamo a bătut palma cu Benfica pentru noul mijlocaș central!
0
Oltenii ies la atac după Supercupă: „O manieră de arbitraj extrem de greu de digerat” » Trei faze care i-au aprins pe campioni
0
Dinamo a fost refuzată de mijlocașul cerut de Nuno Campos » Era văzut drept înlocuitorul perfect pentru Gnahore
0
Schimbări majore în noul sezon al SuperLigii! Totul a fost aprobat
2
Știri din fotbal internațional
Revolta Europei: vor două echipe în plus la CM 2030! » Distribuția șocantă a semifinalistelor pe continente
0
Vești bune pentru Tuchel: un titular va fi complet recuperat pentru semifinala cu Argentina
0
Insulele Falkland, „Doamna Morții” și „Mâna lui Dumnezeu” » De ce se URĂSC Argentina și Anglia: Scaloni a fost întrebat direct la conferință!
0
Haos în Spania înaintea semifinalei cu Franța! Jucătorii au sărit împotriva fostului premier: „Suntem cu toții oameni”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Cum s-au dat de gol cei doi
0
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
10
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Ce condiții tehnice ar trebui să îndeplinească un bloc comunist pentru a ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Produsul vândut de Lidl cu 149 de lei, în săptămâna 13-19 iulie, pe care ...
Libertatea
Bravo,uite unul dezghetat la minte.
dinamo are arbitrii psd si mafia.....
foarte slaba astra.
căcatule,lecții de moralitate să ții la tine acasă,atât timp ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce v-am spus sa nu il injurati pe sumudica. trebuia sa cititi caricatura dintr-un articol de pe gsp:sumudica cota 1.10 ca este stelist :)) tg mures,alkmar si acuma 2 meciuri extrem de importante,unul in cupa si unul in campionat. pentru asta,chiar a meritat sa ne bata in sezonul regulat:))
Gata a obosit golanul de alibec ?
slaba astra ca si dinamo, nu au forta necesara castigarii camp. Steaua Campioana, se Stie :)
urma un comentariu cobesc la schimbarea asta. dar vedeti ca nu il scriu ;)
ce ESCROCHERIE prostii comenteaza
păi, numai despre clone dinamoviste te ții, toți suntem nebuni și avem sute de clone. Vrei să-ți dau ceva proaspăt? Mai controlează-ți simțurile ascunse, că nu toți au treabă cu tine, Pisi-talent.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.