Alte știri din fotbal
„Anomalia” Metaloglobus » Raportul financiar este șocant: salarii de Liga 2, zero la sponsorizări! Explicațiile
0
Marea promisiune a României, cu două Europene în CV, s-a prăbușit șocant și face dezvăluiri TULBURĂTOARE: „Am fost la psihiatru, la nebuni! Simțeam că mor!”
0
Screciu s-a convins după victoria cu CFR: „De când sunt la Craiova, simt că ăsta este cel mai bun grup”
0
Iuliu Mureșan a criticat un jucător: „Nu visez la cai verzi pe pereți”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu glumește cu Diletta Leotta: „Întrebam de frizerii. Mi-am pus casca la loc, ca pe vremuri”
0
Conte și Allegri se predau: „Inter merită!” » Naționala Italiei? „Dacă aș fi președinte m-aș lua în considerare”
0
Rezultatul din Napoli - Milan îl apropie pe Cristi Chivu de titlu!
0
Cum s-a terminat duelul portarilor români din Polonia
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cea mai scumpă mașină vândută la licitație de ANAF are o taxă de ...
Libertatea
Trump amenință că va „șterge Iranul de pe hartă”: „Poate fi eliminat într-o ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
Negrii sunt tot oameni si pe deasupra mai sunt si fotbalisti ....Sa terminam cu rasismul - nu ne face bine!
respect pt suporteri ca tine ! multumesc pt felicitari !
conteaza ca i-am batut si atat
Pressingul nostru a fost insuportabil pentru ei, în sfîrșit un pressing după plăcerea mea. : ))
Îi băturăți și pe ăștia, fi v-ar starea voastră :)))
Asa am vazut si eu pe stadion, CFR f f slaba ! Nu i-am vazut niciodata asa de lesinati !
asta era singura scuza pe care sa o invocati. blat cu rabitrii - nu e cazul. blat cu jucatorii si antrenorii - nu e cazul. blat intre actionari - nu e cazul. dar v-au lipsit ceva jucatori. sincer, cfr nu a iesit de multe ori din jumatea ei. ati avut primul corner in minutul 38 si al doilea in minutul 70. sincer frate, steaua v-a subordonat sa citez un clasic in viata !
Bai, mai terminati frate cu valizele si arbitrii ca pana la urma daca urmaresti eciurile din liga 1 multe echipe nu au oameni sa marcheze goluri. Daca nu stiu cu mingea asta nu inseamna ca este blat. Steaua a dovedit ca are echipa anul acesta, dar are inca probleme cu marcatorii. Ma mir ca Rusescu a avut azi inspiratie sa incerce poarta si chiar a reusit 2 suturi bune de la distanta. Sper sa nu strice ciobanul echipa ca omu' in euforia lui se trezeste iar ca este fiul ales si parca vedem schimbari tampite ca asa a visat sau mai stiu eu ce. Momentan stam bine...echipa este dispusa la efort, jocul se leaga....mai greu cu atacantii care reteaza in prostie.
Salut........FELICITARI STEAUA!!!!!! Nu am jucat nimic asta e adevarul.
Prietene..pe deac anul trecut l-am vazut doar in meciul cu Vaslui si in cel cu Rapid..in rest absent. Bouba ala..a jucat un meci dupa 20 de etape fara minut bifat si acum il vedem piesa de baza? Ronny? Sa fim cinstiti..e la acelasi nivel cu Rocha. Vass ala nici nu conteaza...doare Sougou era o piesa importanta. In rest aceeasi tactica de echipa mica in fata Stelei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.