Alte știri din fotbal
Rapid s-a grăbit și a anunțat transferul la ora 07:04
0
Darius Olaru a plecat să semneze cu noua echipă: „Am spus clar «da». Vreau să joc în Champions League”
4
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
4
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Scenă neobișnuită la final! » Ce au făcut jucătorii germani și cei din Curacao
0
Motivul pentru care fanii Japoniei strâng gunoaiele după fiecare meci de la Campionatul Mondial
0
Selecționerul nemulțumit după primul meci la Campionatul Mondial: „Extrem de nedrept”
0
Cum arată cea mai veche paradă LGBTQ+ din lume: fără o Şoşoacă americană, dar cu oameni cai şi oameni televizoare, precum şi fani cu tricoul lui Messi
2
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
scouterul lui Molde mai bine asista la Steaua-CFR :))))))))))) tare ma tem ca Steaua a pastrat golurile alea multe pt alta echipa.
mori de ciuda firai al naibii ce bn imi pare ca va luati la bot..asa meritati
Ati pierdut voi ceva???...ziceti bogdaproste ca luara-ti cateva campionate numai voi stiind cum,..n-ati pierdut nimic fiindca voi nu castigati nimic. Sunteti o echipa de mijlocul clasamentului, asta-i adevarul gol-golutz!!!
Penalty-ul, așa mult disputatul penalty, da, se putea acorda !
Agramatule, santeti se scrie sunteti, conform deciziei Academiei.
Imperator,prostii nu mor....se schimba!!!! :)))))
De ce jignesti bre ???? Ti-e necaz ca ti-am scos fotbalul din sistem ???
TU CUI FACI SERVICIU???
Chiar e, merge din inerţia Ligii cu Mitică la butoane! Cu presarii mici şi devreme pericoloși, nesemnați că nu e timpul lor, dar repede dătători de șapte-opt articole anonime. Crezi că-i pe degeaba?
intrebarea care se pune acuma, e atat de slaba CFR-ul sau Steaua e atat de buna? pt ca eu vreau sa ia CFR-ul locul 3 in grupa, sa fim realisti sa ne propunem mai putin si sa obtinem mai mult.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.