Alte știri din fotbal
Adrian Mititelu anunță planul de atac după ultima decizie în privința palmaresului Craiovei: „Minimum 40-50 de milioane de euro!” + „Să nu vă mire dacă Rotaru va chema în judecată Clubul Sportiv!”
0
Csikszereda - UTA, duel cu implicații majore în lupta pentru play-off » Echipe probabile
0
Unirea Slobozia - Farul, debut la gazde pentru Claudiu Niculescu » Echipele probabile
0
Întrebat după Rapid - Petrolul: „E adevărat că sunteți certați cu antrenorul?”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, seară de uitat: două goluri primite din două șuturi pe poartă. Cum l-au notat spaniolii
0
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
sau omorit, sau trezit , iar sau omorit, iar sau trezit din cafteala, mitici, ce sa le ceri respect:))))
in sfarsit cineva care are puterea sa recunoasca ca echipa nu a jucat nimic. daca jucau cu cei 10 accidentati...ok, dar daca steaua il transfera pe messi, ce scuze mai gaseau? pe teren au fost jucatori de la fc porto, jucatori din serie a.
ANDONEE IA-TE DE MANA CU SABAU SI LASATI-VA DE MESERIE...2 FRICOSI!
cam ai dreptate.............dar noi nu am avut rautate atitudine!!...............Oare dc avem atitudine doar in ucl si in campionat nimic?????
Sigur ca da, poate 30-0, asa ca sa-ti gadili tu si ala de la saivane ego-ul.
Popa si Chipciu sunt cu mult peste Tanase.
In primele etape toti ziceau ca vai au avut program usor etc, acum ce sa mai zici? echipe mici 3-4 in sus, toate derby-urile castigate, locul 1 in grupa in europa, baieti, keep calm and watch Steaua Bucharest anu asta :))
e steaua prea bun puteti juca cu oricine puteati sa jucati 20 la 11 tot va batea steaua
cel mai tare a fost gradinescu: "cfr are in echipa doi romani jumate"...ha,ha,ha
ROMĂNIA - STEAUA ORIUNDE -STEAUA !!! 9 jucători convocați la echipa națională a ROMĂNIEI !!!!! De la CeFuRă , NIMENI !!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.