Alte știri din fotbal
Daniel Niculae a venit la microfon și a făcut anunțul: „Îi dăm în judecată și vom câștiga”
0
Gâlcă l-a pedepsit pe Dobre că i-a contestat tactica, dar a mizat pe Keita, anchetat pentru accident mortal și fugă de la locul faptei
2
Mehmet Topal, după Petrolul - Hermannstadt 1-1: „Penalty ușor acordat!” + mesaj pentru FCSB și Hagi
0
Rasism în văzul lumii » Mesaje oribile afișate unul după altul de olteni, fără cenzură
4
Știri din fotbal internațional
Nemaivăzut: arbitrul Danny Makkelie a primit un telefon în timpul finalei Cupei și s-a dus să răspundă
1
Pep Guardiola, concluzii după City - Arsenal: „Realitatea e una singură”
0
Mikel Arteta spune unde s-a făcut diferența cu City și ce-i rămâne de făcut lui Arsenal
0
GAME ON! Manchester City a bătut-o pe Arsenal și finalul sezonului în Premier League devine dramatic
13
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Judecătoare de la Tribunalul București bănuită că a folosit inteligența ...
Libertatea
Înjurături și amenințări la un meci de fotbal. Mama unui jucător a dat ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
Frumoasa viata de campion. Bine e ba sa fi campion, un sentiment de implinire.
Te-as contrazice,insa nimeni nu stie ce rezerva viitorul....poate va fi us 23 sau 24,cum e aia cu infrangerile in UCL,poate nu........poate va fi audienta mai mare,poate nu.....poate,poate la multe,insa doar OHM stie ce si cum:"ohm trai si ohm vedea,,,..."
si crezi ca noi, aici in romania, am fost orbi ? app, aia stiu doar ce ai spus tu ca stiu pentru ca sunt foarte limitati.
35.000
Petrolul are stadion mai mic , asa ca se echilibreaza :)) In fine , performanta asta interna e plictisitoare .... Sezonul viitor Steaua o sa aiba o audienta si mai mica decat acum Vor ramane doar fanii adevarati
.....si au stabilit sa manance un profiterol la cofetaria ambasador, plus o plimbare in gradina icoanei :)
Bai amigo eu traiesc in lumea anglo saxona de un sfert de veac . Am trait si am vazut multe . Pa si tie
E,atunci probabil ai dreptate,caci sigur nu au fost 34.000 in seara asta........Oricum,nu uita.:Steaua a avut 2 meciuri cu portile inchise si tot vreo 2 cu peluzele inchise.....asa ca irelevant!!!!!1
Cine Pullamea este Dinamo in Europa ? Nu a auzit nimeni de clubul asta! Toti se gândesc la Londra la Dinamo Kiev sau Moscova, insolvenții ăștia sunt necunoscuți pe continent.
Am facut-o la misto . Pe bune nu am cum sa fiu stelist insa apreciez faptul ca strainii cunosc numai steaua bucuresti . Atit Gata am iesit . Urez Bucurestenilor SUCCES IN C.L . NUMAI BUCURESTENILOR . PA .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.