Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Argentina riscă sancțiuni din cauza bannerului afișat de jucătorii ei după meci!
0
Statistica asta pare inventată » Uluitor în ce fel a fost dominată Anglia la 1-0!
0
Messi își reglează conturile cu cârcotașii: „Fie că oamenilor le place sau nu și indiferent ce spun...”
0
„Rămâi antrenor al Angliei după acest Campionat Mondial?” » Thomas Tuchel a răspuns la întrebarea de pe buzele tuturor
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
care mah 1-1 scor corect? tu crezi ca la 1-0 pentru petrolu in minutul 85 mai avea tupeu rotariu sa traga de acolo? iti spun eu ca nu mai avea,mai bine juca la siguranta si centra. asa ca 1-0 pentru petrolu este scorul corect. dar blatuiesc astai de la dinamop. nu-i nimica,a revenit reghe si iarasi le dam manita dinamopivstilor.
am fost penibili, rezultatul e mincinos.
Vorbesti prostii,astazi au pierdut nemeritat.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum ceva timp , pe acest stadion, se intampla ceva ciudat, in urma caruia trebuia ca din echipa vizitatoare (defuncta steau) trebuiau suspendati vreo 6 jucatori de la 3 etape in sus !!!! Ce s-a intamplat ? Absolut Nimic ! Cei ce sughitati pe ai, ati uitat ? Ati uitat cum ati castigat 3 campionate ?DL. ADEVAR .... nu ! O seara buna ? ...PS Dinamo a depasit fcsb, nu ?
Fără bonusuri. :))
Lippi asta e ca acidul de baterie,nu mai ramane nimic pe unde trece el...
Bine Rotariu ! in sfarsit un spasm din coma in care se afla baiatul asta. e o sansa se se trezeasca. Slab joc facut de Dinamo azi din pacate.
Viciere de rezultat! scorul corect la meciului :1-1
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.