Alte știri din fotbal
Daniel Pancu are două dorințe, înaintea duelului de la Craiova: „Mi s-a povestit că au fost condiții de Real Madrid”
0
Antrenorul din Liga 2 și-a dat demisia după eșecul de sâmbătă: „Ne-am strâns mâinile și ne-am despărțit”
0
Oțelul - FC Hermannstadt, în runda #3 din play-out » Reușită superbă, direct la vinclu
0
Costel Gâlcă, întrebat dacă ar prelua naționala României: „Toți ne dorim”
0
Știri din fotbal internațional
Rușine imensă: Guardiola a snopit-o pe Liverpool! Coșmar cu repetiție după 6 ani
1
Dezvăluire scandaloasă din vestiarul naționalei » Ce pretenții ar fi avut milionarii Italiei înaintea barajului din Bosnia!
3
Emoționant: omul care a dat semnalul trezirii pleacă din Premier League după 4 ani. „Îmi va fi tare dor”
0
Buget sporit de transferuri pentru Cristi Chivu! » „Inter poate da câteva lovituri importante în mercato”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
1
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Motorină premium mai ieftină decât cea standard la un mare lanț de ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
V-am spus de la inceput,fara meci aranjat sau ajutorul arbitrului dinamo nu este in stare sa castige.
Vezi, asa a reusit...cu ajutorul arbitrilor. Echipa nu joaca nimic si nu a jucat nimic pana acum.
da numai DINAMO beneficiaza de asa ceva, tocmai ce-i spuneam lui aly...cum se dau cap in cap fundasii adversi in fata lui Dinamo, ba autogoluri, ba pase direct la ei..
ce frumos suna : *** ,bv ba lupilor!:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unde este ba Conasu Boieru care face mereu rezumatul la erorile de arbitraj? Sa ne spuna de hotia asta mizerabila.
mai ai tupeu sa scrii dupa ce marcati dintr-un fault la portar? ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu intru pe orice articol vreau si comentez la subiect. Comentez si cu stelisti de-ai tai educati, care stiu cum sa raspunda. Nu gasesti vreo postare de-a mea in care sa vorbesc despre blaturi sau alte prostii. Tu fuguta la reeducare, invata sa mi te adresezi si poate vom mai discuta pe viitor. Bafta.
Fara suparare o zic: RUSINE dupa faza asta! RUSINE BA!
Ar trebui să stai în genunchi, ție îți place să mergi pe burtă, treaba ta! :))
de la ropotan dinamopvistul a inceput toata faza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.