Alte știri din fotbal
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
Două plecări de la CFR Cluj! Marius Șumudică i-a dat afară înainte de meciul cu FCSB
0
MM Stoica a răbufnit după ce a aflat cine arbitrează CFR Cluj - FCSB: „Sper să nu fie același!”
0
Gabriel Charpentier, arma secretă a lui FC Argeș la Galați? Bogdan Andone a făcut anunțul
0
Știri din fotbal internațional
Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul look înainte de primul meci din Premier League
0
Președintele lui Inter i-a dat Barcelonei răspunsul în cazul lui Lautaro Martinez
0
Istvan Kovacs, delegat la duelul din play-off-ul Ligii Campionilor
0
Scandal sub ochii lui Dan Șucu! » „Toată Italia a văzut ce s-a întâmplat!”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
7
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
hai sa fim seriosi,alea 2 faulturi nu erau niciodata ambele de galben. la primul fault, erau vreo 4 stelisti in fatza celui faultat de pintilii. dar in fine,ne fura arbitru iarasi. ala nu a fost de galben niciodata.
iar FURATI...minutu 23 tinere din spate care era de galben...
e *** "nu joaca nimic.becali stie de ce" aberezi din frustrare, te inteleg; ps: credeam ca toti rapidistii au ramas in excursia aia din india, ca doar sunteti peste tot acasa..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MAH PE BUNE ACU..EXISTA VREUN FRAIER CARE A SPERAT SA MISTE CEVA A S A? CU HANDI INAINTEEEEE.. :):)
In meciurile de Play-Off s-au dat o gramada de cartonase rosii (ASA-ul a luat multe). Asa ca nu era deplasat ca Pintilii sa primeasca cartonasul mrosu meritat iar FCSB sa demonstreze ca si in 10 e o echipa mare... Dar nu! De ce? Ca refrene cu "victorie meritata" , "dominare", "aia au stat tot meciul cu fundu in poarta" etc. nu-si mai au rost din moment ce FCSB , cand nu-i iese "presingul", opreste prin faulturi nesanctionate (!!!) iesirile adversarelor pe contraatac.
LASA CA VA BATEM NOI DUMINICA CU TOTI HOTIGANII VOSTRI CU TOT, MAMA SIMT CA INNEBUNESC EU NU STIAM FAZELE CA EXPLODAM DIN TIMPUL MECIULUI DACA STIAM CA hotigan NU A DAT ROSU LA ASA FAZA!
daca acum au stat capra, gandeste-te ce va fi in retur....toti supermotivat i pe steaua si cu astra capra. sper doar la pandurii sa joace fotbal. eu stiu ca steaua le da banutul pe jucatori, nu ii ia cu japca cum face dinamu
asta este...au avut cea mai lungă serie de meciuri fără infrângere din istoria fotbalului spaniol...odată trebuia să se termine...ii bine că s-a intâmplat acum,inainte de meciul cu Atletico....sper că i-a trezit meciul de ieri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.