Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
ASA se simte bine cu prostovanii de la fcsp!
nu mai știu.
iar intrra pintili *** ..galben baaaa .iar furati
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cu cate pct a intrat astra peste noi in playoff?
pe Becali TV comentatorul incearca sa convinga telespectatorii ca azi echipa sfanta a lu becallllliiiiiii joaca cu nationala argentinei si nu asa tg muresh .. se pare ca nu va avea nici o dificultate
Mureșan a intrat pe gazon? roșu,direct! :))
oierii din oltenita saluta clona ciobanuluii!
Vorba lui Mou: Wenger vesnicul "loser"!
Morfoleste un covrig in gura 3 ore saracul ala
Perle de saivan: Varela: "În România, când Steaua pierde, to?i românii se bucură!" Gabi Balint (la DigiSport): "Steaua când are mingea, sunt to?i grămadă. Unde e mingea, acolo ?i ei, ca ***, ?tii cum e, în jurul ciobanului. Ciobanul fiind ăla cu mingea" Gabi Balint (la DigiSport, după amicalul cu Ludogore?): "Steaua a fost echipa mai proastă " Tamas : "Mai bine eu cu mii si mii de defecte decat ca voi clone perfecte" Pintilii : "Asta de acum nu e steaua,e FCSB" Gigi Becali: "Eu sunt preşedintele preşedinţilor preşedinţilor." Tudorel stoica: "De mic am fost dinamovist!"
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.