Alte știri din fotbal
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
1
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
6
Știri din fotbal internațional
Imaginile care au provocat panică în Spania: cum a fost surprins Lamine Yamal după semifinala de la CM
0
FIFA vrea pauză ca în Super Bowl în finala Campionatului Mondial: 30 de minute?!
0
Anglia - Argentina, semifinala Campionatului Mondial » Pentru ultima a lui Leo sau pentru prima a lui Jude?
0
Înfrângerea Franței, urmată de peste 160 de arestări în Paris și Lyon
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Nu te contrazic ...dinamo nu reprezinta nimic anul acesta ....Atat timp cat este negoita patron ...dinamo nu se poate bate la campionat ...sa fim seriosi ...cu loganul nu poti sa intreci bmw-ul .
Eu tocmai speram la un egal de jucam returul acasa......asa aia,a zis cineva aici,si treziti din somn zic si eu ca decid calificarea de aici.....;(
FC Steaua este FCSB... eu asa am inteles. CSA este Steaua Bucuresti, Fotbal Club Steaua este...toate cele... FCS, FCSB, FC Steaua, FC Steaua B, FCS Bucuresti, FC SB.. ce vor ei... Cine stie, cunoaste! Cine nu, latra la Luna!
Vedeti-va ba de saracia voastra de echipa! Clantaii lui *** ar trebui sa faca patul clientilor de la RIN si sa spele podelele, nu sa stea sa comenteze ceva ce nu-i priveste
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***,gata,a zburat puiul cu ata. si televiziunile scriue STE la prescurtare si nu FCS. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. suntem singura echipa din liga 1,care dupa 3 meciuri a facut 9 puncte. eu sunt de acord ca,Steaua sa castige 3 campionate ,dupa sa termine pe 2,iar echipa de pe primul loc sa fie o echipa de carton gen astra care nu trece de preliminarii si care nici nu are suporteri si cu care nici nu avem ambitii.. iarasi luam 3 ani la rand campionatul si dupa,castiga chiajna campionatul,dupa,iarasi luam 3 ani la rand campionatul si dupa,castiga voluntari campionatul. si tot asa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intrebare ptr sparti .anii aia dinamovisti!Acum ca Botosani a pierdut dupa` n`spe meciuri, nu cumva e *** lu Steaua?Ca voi asa insinuati aici si de alte echipe care poate nu pot bate Steaua?***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Macar nu mai da copy-paste,schimba si U "numai" ala......ca"a-ti" asteptat destul.....a,scuze,inca mai asteptati!!!!!!!!!!
Singurul nostru avantaj este ca ei incep campionatul abia maine, noi macar avem cateva meciuri oficiale jucate... Un egal acasa nu cred ca ar fi imposibil. Nici ei nu cred ca se streseaza sa decida calificarea din primul tur.
linisteeeeee ! vorbeste messssi de boo too saaani :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.