Alte știri din fotbal
Florin Prunea anunță dezastrul la o echipă de tradiție: „În 10 zile pune lacătul, dispare cu totul”
0
Ianis Zicu laudă Dinamo înaintea meciului direct: „Este adversarul cel mai complet din Superligă!”
0
Transfer după victoria de azi din Superliga » Au bătut palma și urmează să semneze contractul
0
Alexandru Chipciu, concluzie în lupta pentru play-off, după victoria cu Argeș: „Nu mai sunt de ajuns”
0
Știri din fotbal internațional
Echipele de start în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Echipele de start
0
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Italienii de la TuttoMercatoWeb au făcut portretul lui Cristi Chivu, pentru GSP » Ce calități are, dar și ce minus este vizibil: „Îi lipsește asta”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La meciul cu Tarlungeni ai fost ? :))))))
Singurul club care a cheltuit bani grei pe transferuri in vara asta, Steaua. Calcam totul in picioare sezonul asta.Forza Steaua!!!
Dar si tu ai o rautate in tine... uneori esti ridicol, alteori le nimeresti... Ia-o si tu mai usor ca o sa mari tanar de la atata sange rau :)
Rupi sunt sigur ca tu mananci ft bine in Ulaanbaatar.
A fost bulan ca a dat prost in ea si era sa rateze poarta... dar cu 2 fundasi langa tine si portarul in fata... nu prea ai timp sa te asezi pe minge... important e ca a dat gol!
E clar, stati bine la capitolul palmares :))))))))
voi fcbistii cu city va duceti sa vedeti si sa aplaudati locul 4 din premier league ..dinamo cu locul 4 din premier league a facut instructie le-a dat 5 fara drept de apel UMILINDUI ..noi am fast pe stadion sa aplaudam DINAMO ..voi va duceti sa vedeti pe city care era o anoinima acum cativa ani ..
Parintii tai tot 3.3 iq au ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.