Alte știri din fotbal
U Cluj s-a luat la trântă cu propriile recorduri! Moment de sărbătoare pentru Dan Nistor
0
Steaua '86 cere indemnizații de merit, Pițurcă plusează: „Colegi de-ai noștri s-au stins din cauza situației financiare”
0
Nicolae Badea rupe tăcerea! Ce a spus despre lucrările la noul stadion Dinamo: „Folclor de proastă calitate”
0
Adrian Mutu, reacție contra curentului despre noua siglă a lui Dinamo: „Mie îmi place, sincer!”
0
Știri din fotbal internațional
Dorit de FCSB, Adrian Șut poate ajunge în Italia! Formația e cu un picior în Serie A și a pus ochii pe român
0
Vrei să cumperi un bilet de 2 milioane de dolari la finala Mondialului? Gianni Infantino: „Vă aduc personal un hot-dog și o cola”
0
Starul lui Real Madrid a reacționat după ce a fost pălmuit de un coleg: „Despre asta este vorba”
0
Tehnologia care revoluționează 80% dintre stadioanele din Spania
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
5
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
12
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Roberta Metsola nu mai vine în România de Ziua Europei, după ce Guvernul ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
ba macar sa tii dea ce e al tau....atatea penaltiuri...atatea rosii...offsideuri nu prea am avut..cel putin nu asa clar ca asta sa iti scape singur....si cand ma uit la alte echipe ce ajutoare umanitare primesc sa nu retrogradeze
Asa este dar nu e locul lui acolo!
bati campii, dar de, esti dinamovist, insa am inteles esentialul, ca tu cu cei 2cm ai tai din pantaloni, oricand te dai mare in fata altuia cu 15~20, bravos, amice, ai bile nu gluma :)))))))
una in plus,nu mai contează..:))))
Suntem pe minus rau de tot si sezonul asta! Al doilea la rand! Nu mai exista pic de respect! :)))
tragand linie nu avem nici antrenor nici echipa serioasa....un antrenor decent eu zic ca facea echipa asta sa castige meci de meci..... ba deci eu lui chipciu nu am ce sa ii zic....o face el toate fazele praf ba da joaca cu rautate, baga materiale...se oftica ca nu ii ies....aia e....s-a accidentat si nu mai e acelaso...dar macar isi doreste!
o găleată cu apă rece,plus 3 perechi de palme...cred că ar ajunge...dar Rădoi este pacifist..nu mi-l inchipuiam niciodată in postura asta...
vor fi*
tu razi .. da cand o sa iasa meme o sa aduca jucatori care vor avea fatza de cel putzin finala de cheampons lig .. itzi dai seama .. cu motoreta pa dreapta si cu ala .. cum ii spune .. chipciu iese prapad .. daca iese meme vor suporteri fcsbisti si in afara arenei natzionale ca nu vor avea loc totzi .. le lipseshte un andrey in poarta si un elton pe faza tehnico tactica ofensiva .. fcsb 2003 s.a campioana fara stea
Am vazut in direct! Iar o mare greseala de arbitraj impotriva noastra!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.